Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobb vagy baloldalinak tartod...

Jobb vagy baloldalinak tartod magad?

Figyelt kérdés
indokold is meg, hogy miért, illetve mit gondolsz a másik oldalról?
2017. jan. 24. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően bal, de természetesen vannak jobboldali vonásaim is, ahogy mindenkinek.
2017. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Baloldalinak.

Azért,mert támogatom a gyors fejlődést,az új dolgokat és mert fontosnak tartom a maximális szabadságot(minden téren)addig a pontig,amíg nem ártasz vagy korlátozol mást/másnak.És az elfogadást is fontosnak tartom,szerintem ez az alapja a civilizált,békés együttélésnek a földön.


A másik oldalról nem tudom mit mondjak..

Vannak értelmes,tanult emberek,akiket abszolút tisztelek a munkájuk miatt,viszont van egy nagy számú "csürhe" is,aki a kissességi komplexusait és egyéb sérelmeit úgy akarja kiélni,hogy nemzetinek mondja magát és megaláz másokat,akik valamiért nem illenek bele a tökéletes társadalomba.

Maga az ideológia nyilván távolabb áll tőlem,de lehetne egyébként közös pontokat találni,amibe mind a baloldali és mind a jobboldali ember egyetért,csak ezt kevesen szokták észrevenni vagy tudomásul venni.

2017. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Jobboldalinak.

Viszont, szerintem az a jó, hogyha nincsenek nagy társadalmi különbségek.

Ugyanis, szerintem akkor egészséges egy nemzet, hogyha valamilyen szinten, mindenki jól él.


De, ezenkívül egyéb társadalmi szempontokból jobboldali vagyok.

Nem támogatom a más kontinensekről történő migrációt.Nem értek egyet a baloldali/liberális diversityvel.

2017. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nem oldalakban gondolkodnánk? Komolyan. Mert ebből lesz ez:

"Nem támogatom a más kontinensekről történő migrációt.Nem értek egyet a baloldali/liberális diversityvel."


Ami baromira leegyszerűsít gyakorlatilag mindent azzal, hogy kvázi-egyenlőség jelet von két totál független dolog közé.

2017. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Racionálisan gondolkozom, nem skatulyázom be magam egyik oldalra sem. Kérdés függvénye, hogy melyik oldalt támogatom.


Mellesleg, radikális szélsőjobb ugyanakkora hulladék, mint a radikális szélsőbal. Mindkét oldalon van igazság, és butaság.

2017. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1alternativ jobb+2liberalis.


1)eros identitasom van,"white nationalist" vagyok,es melyen "pro west".


2)szabadsag,es fuggetlenseg az allamtol,elni es elni hagyni,mindent lehet amig masnak nem artasz.

2017. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jobboldalinak, de a szó eredeti és nem az elkorcsosult orbani értelmében.
2017. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Baloldalinak.

-Nem szeretem az igazságtalanságot

-Nem szeretem az előítéletet

-Nem akarok másokat eltaposni

-Nem értek egyet azzal,hogy egyeseknek mindent szabad,másoknak semmit.


Saját bőrömön tapasztaltam,betegséggel élőként a "pusztuljon a férgese" elvet,avagy rúgjunk bele abba,aki elesett,így nem nagyon szimpatikus számomra a jobboldali ideológia semmilyen szempontból.

2017. jan. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Baloldalinak, mert azt vallom, hogy mindenki annyit keressen, amennyit a munkája alapján megérdemel. Éppen ezért nem szavazok a baloldalinak csúfolt pártokra.
2017. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"1alternativ jobb+2liberalis.


1)eros identitasom van,"white nationalist" vagyok,es melyen "pro west".


2)szabadsag,es fuggetlenseg az allamtol,elni es elni hagyni,mindent lehet amig masnak nem artasz."


Ez mind jó, egyet is értek, de nincs ebben semmi alternatív, ez a klasszikus jobboldal.

2017. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!