Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Budapestet miért nem dózeroljá...

Szimeon kérdése:

Budapestet miért nem dózerolják le és építik át egy modern felhőkarcolókkal tarkított nagyvárossá?

Figyelt kérdés
Moszkva, Sángháj, Kuala Lumpur, Berlin, stb. mind ezt az utat járja. Mire vár a magyar főváros? Skanzen akar maradni?

2017. febr. 1. 11:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem mindenki olyan ostoba, mint a kérdező!
2017. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Mindig lenyűgöznek a felsőbbrendű intelligenciát sugárzó kérdéseid.
2017. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Mert a felhőkarcoló egy építészeti és energetikai zsáuktca. Washington D.C., Róma és Lima is nagyszerűen megvan nélkülük.
2017. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a belvárosban egyáltalán nem mutatna jól. Budán meg pláne. Talán Csepelen vagy Újpesten, de ott nincs rá igény. Szerintem nem lenne semmi baj Bp-vel, ha adnának a régi épületekre is.
2017. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%

És te tartod magadat magyarnak... Kicsit gondolkozz, mi előtt ilyet kérdezel.

Tudod a régi épületekben ott a kultúra, a történelem, amit meg kell védeni.

2017. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Tehát aki toronyházakat akar az ostoba és idegenszívű? Ezt nem tudtam.
2017. febr. 1. 12:53
 7/39 anonim ***** válasza:
94%

Igazából... minek? Miért nem jó ami most van? Elég szép épületek vannak most a városban, szerintem kár lenne értük, meg nem látom szükségét sem, de ha tudsz olyat mondani, ami miatt megérné..


Szóval Kérdező! Miért lenne ez jó?

2017. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%

Minden más szemponttól eltekintve:

A főváros területének mekkora és főképp mely részén alkalmasak a talajviszonyok felhőkarcolók építésére?

2017. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem inkább szőnyegbombázni kéne. Dózerolásnál túl sok a túlélő.
2017. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

7-nek. Csak azért lenne jó, amiért olimpiát rendezni vagy új kormányzati negyedet építeni jó lett volna. Flancolásból.


8-nak. Ez már túlhaladott érv. A talajviszonyok bárhol jók erre. Gondolod, hogy a hordalékból álló new yorki, sanghaji talaj jobb? Megfelelő mélyalapozással simán állnának ezek a száz emeletes monstrumok itt is. Miért Pécsen milyen volt a talaj? Mégis milyen szépen meredezett ott a rozsdásodó betonház.

2017. febr. 1. 13:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!