Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak még Magyarországon...

Szimeon kérdése:

Vannak még Magyarországon bőrfejűek?

Figyelt kérdés
Régen elég sok bőrfejűt lehetett látni. Mostanra mintha eltüntek volna. Él még ez a mozgalom? Vagy értelmét veszítette, mivel Magyarországon olyan sokan megkopaszodtak, hogy követhetetlenné vált ki a bőrfejű és ki a kopasz?

2017. febr. 6. 05:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Életemben egy igazi "bőrfejűt" sikerült megismernem egy tanfolyam kapcsán, sokat dumáltunk, fiatalkora óta voltak balhéi aminek ideje korán pár év börtön lett a vége, volt mikor minden cigányba belekötött egy kimondott olyan környéken, így összevert jó pár embert.

Persze Ő is kapott, hiába jól verekedett, a fején meglátszottak a forradások.


Nem hazudok ha azt mondom rajta kívül más ilyen volumenű emberről nincs tudomásom személyesen, manapság meg már ez is csak átvett szokás, divat.

2017. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De hát mindenkinek van bőr a fején :-)

Na jó, tudom mire gondolsz. A mi környékünkön régebben sem volt ez divat, én még élőben talán nem is láttam, de országos szinten is elfogytak szerintem.

2017. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!