Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amikor valamilyen családon...

Amikor valamilyen családon belüli erőszakról van szó, akkor a kommentelők miért mindig a nőt "büntetik"?

Figyelt kérdés

Akárhány riportot láttak ilyen esetekről,vagy erről a témáról a kommentelők 90%-a azt írja,hogy biztos megérdemelte,a nő tehet róla,biztos tett valamit.Olyat is olvastam egy rövid dokumentumfilm alatt,ami a családon belüli erőszakról szólt,hogy azért van csaláson belüli erőszak,mert a hülye "libsi"feministák szítják a férfigyűlöletet..

Nálunk miért elnézhető a csaláson belül erőszak és az miért hülye feminista/libsi propaganda,ha valaki beszél róla?


2017. febr. 10. 04:55
1 2
 1/17 Molyember ***** válasza:
97%
Nem mindig. Láttál pár idiótát, akik a neten arcoskodnak, ennyi történt. Vagy trollol, vagy hülyék, mindig ez a két csapat a legaktívabb. Ha pl. ebből a kategóriából indulsz ki, akkor a magyar társadalom félkegyelmű, hiszékeny és máris indulna visszafoglalni Trianont. Pedig ez nem igaz, csak sok itt a gyerek és a troll.
2017. febr. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, de nekem van pár rendőr ismerősöm és szerintük kicsit másképp fest a dolog.

Azért a "férfi hazament és brahiból levert párat a nőnek, pedig szegény meg se szólalt" elég ritka, annak ellenére, hogy ezt nyomja a média.

Az esetek 90%-ban megcsalásban tetten ért feleségek, agresszív és/vagy alkoholista nők az áldozatok. Sok nő szándékosan kiprovokálja, aztán meg ahogy vergődnek, hát rettentő szánalmas.

Engem speciel ezért nem hat meg ez az egész.

(jah meg hát tudni kell, hogy ezek a rémisztő magyar statisztikák tartalmazzák a romák ügyeit is, akik azért elég szépen hozzájárulnak, hogy magas számban történjenek)

2017. febr. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom kettes,de ki kell hogy ábrándítsalak.

Sokat jótékonykodtam egy anyaotthonban és a nők nagy része baromira nem érdemelte meg,hogy bántalmazták.Az nem normális,hogy valakit azért rugdosnak a földön,mert lájkolta valaki a képét vagy mert nem volt kész délre az ebéd,arról nem beszélve,hogy ilyen esetekben nagyon gyakori a szexuális abúzus is,amire főleg nincs mentség.

És ez a gyerekek számára is hatalmas trauma,voltak ott olyan gyerekek,akik 3 évesen még nem beszéltek,sőt olyan 5 éves gyerek is volt ott,aki nem mert kimenni egyedül a wc-re,annyira félt.

És rengeteg ilyen nő van,az anyaotthonok állandóan fullon működnek,mert ezek a nők nem tudnak hova menekülni,hiába kérnek távoltartási végzést,az nem védi meg őket,főleg ha közös a lakás.

Inkább te vagy szerencsés,hogy csak azzal a társadalmi réteggel érintkezel,akiknél ennyiből áll a családon belüli erőszak.


Persze belém köthetsz,hogy miért a nőknek hiszek,de amikor választani kell egy láthatóan agresszív,beszámíthatatlan férfi története és egy 8 napon túl gyógyuló sérüléseket elszenvedett nő és a rettegő gyerekei története között,akkor egyértelmű,hogy kinek fogok hinni.És ezek nem egyedi esetek,több száz ilyen eset van.

Tisztelem azokat a szakembereket,akik éveken át tudják ezt a munkát csinálni,én belerokkannék.

2017. febr. 10. 07:20
 4/17 Szimeon ***** válasza:
50%
Azért a kettes sem mond teljesen bolondságot. Egy ismerősomre pl. a bíróság azt mondta ki, hogy passzív erőszakot követett el a feleségével szemben. Mi az? Az asszony hiába veszekedett vele, a férfi soha nem szolt semmit, úgy tett mintha nem hallaná. No, mint kiderült ilyet sem szabad csinálni. Ez a passzív erőszak.
2017. febr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Igen nő a hibás. Nem kötelező erőszakos férfival élni! Senki nem kényszeríti hogy erőszakos férfinak szüljön gyereket! Nem tudom sajnálni ilyen nőket.
2017. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Már bocs, de én meg hitelesebbnek tartom a rendőröket, akik kint voltak, látták a jegyzőkönyvet meg a többi, mint téged, aki eljárkált otthonokba.

Pont erről beszélek, hogy hozzád már a megcsalás úgy fog csak eljuni, hogy "belájkolt egy képet".

Melyik nő fogja bevallani egy anyaotthonban, hogy rajtakapta a férje, hogy reszelik?

Állítólag az a legtutibb mikor a férj mellett, a szerető is megmondja, hogy jó, hát tényleg úgy volt, a nő meg még akkor is tagadja.

Egyébként én se azt mondom, hogy bárkit is feljogosít, hogy megverjen bárkit.

Én azt mondom, hogy nem fogom megsajnálni.

2017. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Annyit még szeretnék hozzátenni, hogy könnyű hősködni, de valóban nehéz elköltözni. Nem akarnak már együtt élni, de muszáj és a legtöbb konfliktus meg ebből is van. Igazából ez is olyan ördögi kör, mint a hitel.
2017. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Ezért fog elpusztulni a világ, mert ilyen utolsó senkiháziak élnek benne. Egyetlen nő sem érdemli meg, hogy megverjék, soha semmiért!!!! Ha megcsal vagy akármi, akkor hagyd ott! Annyira rühellem az ilyeneket! Érdekes módon, ha egy 200 kilós kigyúrt állat csinál olyat, ami nem tetszik, akkor ezek az önuralomra képtelen hús úriemberek hirtelen jámbor kis bárányokká változnak, aki remekül tud uralkodni mindenféle indulaton! Persze, a gyerek meg a nő mindig verhető, mert nem tud védekezni, és persze megérdemli mind! Ti anyátokkal is így vagytok? jól megrugdossátok, mert megérdemli?
2017. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Hiába húzzátok le, szerintem 8asnak igaza van. Az, ha egy nőt rajtakapnak megcsaláson, még nem indok arra, hogy megverjük.

Én férfi vagyok. Egyszerűen nem fér bele, hogy megüssek egy nőt. Egyszerűen férfiatlan.

De ez visszafelé is igaz. Az erőszakra nincs jó érv. Ha megcsal, csald meg te is, vagy hagyd ott, esetleg költöztesd vissza az anyjához vagy a szeretőjéhez. De megütni egy nőt?


Akármit mondanak a rendőrök, verést kiprovokálni csak attól lehet, akitől eleve nem áll távol a dolog. És biztos, hogy nem is az első pofonra hívnak rendőrt..

2017. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért: miért nem tudom értékelni a hozzászólásokat? Bármelyikre próbálok kattintani, mindig fölugrik a lap tetejére...
2017. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!