Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megpróbált átverni egy relytet...

Megpróbált átverni egy relytett számról hívó ember, kell ezt és ha igen, akkor hol jelentsem?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kelleni nem kell, de ha akarod, akkor a rendőrségen.
2017. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Fel van véve a beszélgetés, de erről őt nem tájékoztattam, akkor azt nem használhatom fel ellene?


És hogy azonosítják be, ki ellen tehetek feljelentést és, hogy támasztom alá, hogy tényleg át akart verni?

2017. febr. 19. 16:29
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazából ismertem, mert régen több Youtube videóban is hallottam őt és most pont engem is ő hívott fel, ugyanaz a hang és szöveg.

A telefonban mondtam neki, hogy ismerem, mert már láttam több videót róla, erre letette a telefont.


Így ezzel kezdhetek valamit?

2017. febr. 19. 16:33
 4/14 anonim ***** válasza:

Persze bemész a rendőrségre, hogy ez történt és ők elmondják, hogy van-e értelme feljelentést tenni, vagy nincs. Mert az is lehet nem történt bűncselekmény és elhajtanak a fenébe, hogy ne fáraszd őket ezzel. De az is lehet, hogy simán történt és akkor feljelentheted.


Mivel akart átverni?


Mi a YT csatornájának a címe?

2017. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem az ő Youtube csatornája, mások töltötzék fel, hogy őket is át akarta verni.


Ha gép előtt leszek, belinkelek párat róla.

2017. febr. 19. 16:38
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a szisztémája, hogy nyertünk és el kell meni egy ATM-hez, hogy beazpnosítsuk magunkat és egy 15 ezer forintos mobilegyenleg feltöltést kell végrehajtani a számlájára.


Mindig vasárnap délután hivogat mindenkit.

2017. febr. 19. 16:41
 7/14 A kérdező kommentje:
2017. febr. 19. 17:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Pont az akartam volna mondani, hogy elsőnek csinálni egy yt fiókot és feltölteni a beszélgetést. Ettől függetlenül feljelenteni a rendőrségen, csak egyszer kell elmenned, utána vagy csinálnak valamit vagy nem.
2017. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy nem tájékoztattam, hogy felveszem a beszélgetést és az enyémen csak bemutatkozik és elmondja, hogy mit nyertem, az ATM még csak szóba sem került, mert letette a telefont.
2017. febr. 19. 18:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Jobb jutott eszembe a Tékozló Homárnak küldd!
2017. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!