Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért lett nagy hír, hogy a...

Miért lett nagy hír, hogy a magyarok nem akarnak itt olimpiát?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, csak Mo.-on belül terjesztették el a híreket az ezzel kapcsolatos témákkal. Nemrég tudtam meg, hogy két angol nyelvű híroldalon is írtak róla -elsősorban az aláírásgyűjtésről. Olyat is olvastam, hogy 1 hete mutogatják azokat a képeket, mi lett Rióval az olimpia után.

Másfél hónapja Róma meggondolta magát, hogy nem akar olimpiát. Ezt nem verték nagydobra. Nem hallottam, hogy korábban voltak tiltakozások, tüntetések, hogy ne legyen olimpia Rómában...

Nemrég olvastam, hogy Thomas Bach beleszólt a dolgainkba és emiatt sokan berágtak.



2017. febr. 19. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ritkán fordul elő hogy ilyen későn van erről népszavazás, Magyarországon a demokrácia intézményeit leépitették, ezért nagyszám hogy kb a semmiből jövő fiatalokkal teli csoport megfingatja Orbánék elképzelésiet ezért lett nagy hír
2017. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom azért, mert eddig nem ezt hallották. Hiszen legutóbb arról lehetett olvasni, hogy az ország 63%-a támogatja a pályázatot és Budapesten is az "olimpiapártiak" vannak többségben. Ebbe "rondított bele" a Momentum, hál'Istennek.
2017. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom milyen híroldalakat szoktál olvasni kérdező,de általában a minőségi külpolitikai rovatok része,hogy ilyen dolgokról írnak.


Csak Magyarországon divat az,hogy belpolitikába baleseteket meg cuki állatkerti állatokat a külpolitikai rovatba meg csak migránsokat raknak...

2017. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg talán azért, mert a kormány többször is nyíltan kijelentette, hogy nem fog minket megkérdezni egy több százezer milliárdos beruházásról, mert nincs jogunk beleszólni. És végül ennek ellenére mégiscsak lehet népszavazás, amit vagy elkaszálnak még, vagy nem, de legalább indult végre egy alulról jövő szerveződés, ami megmutatta, hogy márpedig bele fogunk szólni.
2017. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Baluba ***** válasza:
100%

Roma kiszállása igenis nagy hír volt, legalábbis én kb egy hétig minden nap láttam róla cikket.


Azért emlékeznek meg róla külföldön is, mert az a világ minden táján érdekes, hogy hol lesz olimpia, és erre komoly befolyása lehet ennek az aláírásgyűjtésnek.

2017. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hehe, a 3-assal nagyon egyetértek. :)
2017. febr. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Rómában mem voltak tiltakozások, mert az ottani vezetés nyíltan megmondja nem adja be a pályázatot az olimpia megrendezésére, mivel az túl nagy költségekkel járna az embereknek, se az ország, se Róma nem áll anyagilag úgy, hogy megtudják rendezni az adók emelése nélkül. Normálisan így működne, nem úgy, mint itthon, hogy kitömjük a haveri kör zsebeit milliárdokkal már azelőtt, hogy kiderült volna ki rendezi az Olimpiát.
2017. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A magyarok akarnak, a zsidrákok nem. ;)

A kis fallosznyalogató indítványozó csak így akar celeb (na meg gazdag) lenni, hogy ezt csinálja.

Kár, hogy esélyük sincs. :D

2017. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

4-eske, jó nagy retardált vagy. :D


Azt is megsúgom, hogy átlagosan 300-szoros hasznot hoz egy olimpia. És ez CSAK az olimpia, az nincs is benne, hogy mennyi plusz pénzt hoz be a sok extra turista, akik visszajönnek ide. ;)

2017. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Kedves utolsó!

Kérlek nevezd meg azokat az olimpiákat, amelyek 300 szoros hasznot hoztak. Ja, hogy nincs ilyen és az Újkori Olimpiák közül lényegében csak egyetlen egy volt nyereséges? Ne nyeld be ennyire a kormány propagandát.

2017. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!