Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor miért b*zizta le...

Jeverezi kérdése:

Orbán Viktor miért b*zizta le Vonát? Fideszes vagyok és szeretem a polgári eszméket de ez sok!

Figyelt kérdés
Miért kellett ma azt mondania a miniszterelnöknek Vonának hogy férfi szoknya meg hasonlók? Ez nagyon nem tetszett úgy hogy Fideszes vagyok és vállom a polgári eszméket de sajnos ezzel nem csak a Vonát sértette meg Viktor hanem a lakosság a többi meleget is azaz a lakosság 5%-át!

2017. febr. 20. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Abból ítélve, hogy milyen intenzitással próbálják lejáratni a Jobbikot, úgy tűnik, hogy azért tartanak tőle. Alighanem ugyanazt a sorsot szánnák neki, mint a kisgazdáknak.
2017. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Figyelemelterelés. A lényegről nem akar beszélni, ezért "fingik egy hatalmasat", amin mindenki megbotránkozik, és senki sem arra figyel, hogy nem a lényegről beszél. Így megúszott egy kellemetlen kérdésre egy kellemetlen választ. Ha már botrány, inkább ezzel, mint az igazság kimondásával. A hazugság meg túl átlátszó.


Ennek kapcsán történt a b*zizás?

[link]

2017. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Meghallgatva az eredeti párbeszédet ugyanannyira bzizták le őt is mint fordítva. Mellesleg akinek nem inge... felettébb gyanús lett a fickó :D
2017. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Távol álljon tőlem még a látszatja is, hogy a Vonát védem, de mindent pártatlanul igyekszem értékelni.

Vona szövegkörnyezetéből egyértelműen kiderült, hogy itt egy mondásra utalt, míg a sarokba szorított Orbán utalása egyértelmű volt, és elsütötte az egyik ütőkártyáját, ami pont ide passzolt. Hogy Vona biszexuális-e vagy sem, egy csöppet sem érdekel.

Viszont sokkal kevesebbért is hőbörgött már Kövér, hogy megsértették a Ház méltóságát. Úgy látszik azt a fideszesek akármennyire igyekeznek, soha nem tudják megsérteni, csak az ellenzék.


Más kérdés az, hogy Vona testbeszédéből lerí hogy ez az egész csak egy műfelháborodás. Szavak szintjén még ha mondott is igaz dolgokat, nem hiteles főleg úgy, hogy végig kivárt.

2017. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is fanyalgok az ilyesféle megnyílvánulásoktól, de ha Hozzá úgy szólnak, Ő is ugyan úgy válaszolhat vissza. Mellesleg ahogy az utóbbi évek ellenzéki megnyílvánulásait megnézzük, az alpáriasság és az igénytelenség jobban fellelhető náluk, mint a kormánymegnyílvánulásokban.


Egyébként csak olaj a tűzre az ilyen, de az az olaj igazából már nem is számít, a tűz így is elég nagy.

2017. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!