Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek van bármi...

Szerintetek ennek van bármi köze a kommunista vörös csillaghoz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=GDxYFzxAkWg


red stars stb. elég csúnya a szövege...


2017. febr. 25. 22:53
 1/7 anonim válasza:
Megkérdezték az írót és mondta hogy semmi köze a kommunista vörös csillaghoz, csak a banda céljairól és elképzeléseiről van szó
2017. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindennek van köze, mivel minden ember kommunista.
2017. febr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# link?
2017. febr. 26. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ha linkel, akkor mi van? Annak jobban fogsz hinni, mint neki? Ez annyira jelentéktelen, hogy az idő oly rövid, hogy kár lenne erre pocsékolni.
2017. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jelentéktelen? Pont annyira jelentéktelen mint az összes többi értelmetlen kérdés.

Az 1. válaszoló állított valamit, de nem tudja alátámasztani semmivel.


Ha én leírom hogy Orbán menekülteket szállásolt el a házában akkor te azt is elhiszed? Mert ez is pont annyira valószínű mint az amit az 1. válaszoló állít...

2017. febr. 26. 14:53
 6/7 anonim válasza:
#1 vagyok, csak egy ismerősöm bírja ezt az együttest és én is megkérdeztem tőle hogy ez komcsi-e, linkkel nem tudok szolgálni :(
2017. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#1 vagyok, konkrétabb dolgot nem találtam róla, de egyes hallgatók szerint az iskolai fájdalmakat és ilyesmiket ábrázolja, mert (azthiszem) Amerikában vörös csillagot kap aki rossz
2017. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!