Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért neheztelnek sokan arra...

Miért neheztelnek sokan arra az emberre, aki elvből semleges?

Figyelt kérdés
Aki mindig is az volt, rendíthetetlenül.
2017. márc. 10. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Mert hazaáruló náci vagy! Házasságtörő libsi kommunista újnyilas anarchoszindikalista!
2017. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem azért,mert a legtöbb ember,aki elvből semlegesnek mondja magát nem semleges,hanem szimplán nemtörődöm,aki nem foglalkozik semmivel,és akinek éppen ezért nincs semmiről véleménye,így bármit meglehet vele csinálni,bármit le lehet nyomni a torkán.


Ha viszont valaki azért "semleges",mert az arany középútban/centralista politikában hisz,és tisztában van azzal,hogy mi történik a világban azzal semmi probléma nincs szerintem....

2017. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2# ez valami libsi náci propaganda? Börtönben van a helyed, de elmebajos. Vagy lipsi vagy vagy náci, nincs középút!
2017. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

23:01

Tisztában van a világ eseményeivel, tudás szempontjából nincsenek hiányosságai. Megveti/eltaszítja magát a politikát, és a saját életfilozófiája szerint gondolkozik, ott/azon belül igyekszik az "arany középútra" törekedni.

2017. márc. 10. 23:10
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Mert aki azt mondja, hogy semleges, arról általában kiderül, hogy nem az.
2017. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert a langyosakat az Úr is kiköpi.
2017. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3,bevetted ma már a gyógyszered aranyom?
2017. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%-os valami idült elmebajban szenved.
2017. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Amint látod több oka is van:

1. Képtelenek értelmezni mit is takar a semlegesség. Egyszerűen nincs meg hozzá a megfelelő intelligenciájuk.

2. Az emberek többsége a "ha nem velem akkor ellenem" elvet vallja, és nem fogadnak el bármiben is eltérő véleményt mint a sajátjuk.

2017. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szimeon ***** válasza:

Nézd, dolgoztam olyan helyen, ahol mindenki balos, liberális volt. Ment a nyálverés egész nap. Én nem szóltam hozzá. Kitalálták, hogy fideszes vagyok, fúrtak-faragtak, végül megszabadultak tőlem, mint immunrendszer az idegen testtől. Néhány év múlva fordított helyzetbe kerültem, fideszes közegben voltam. Szintén ment a nyálverés. Nem szóltam hozzá. Gyanús lettem. Keresztkérdésekkel bombáztak. Kitértem előlük. Ez már elviselhetetlen volt. Megszabadultak tőlem. Nem voltam megbízható, nem voltam a struktúra része, nem kántáltam azt, amit a kórus.


Konkluzió: Az emberek nem szeretik azokat, akiket nem lehet egyszerűen besorolni egy adott típusba - pl. hülye fideszes, okos balos, vagy okos fideszes, hülye balos. Ha valaki ebből a rendszerből kilóg, az gyanús, az biztos kém, vagy ilyesmi. Ráadásul gondolj azokra a flótásokra, akik egy életen át játszák, hogy ők ilyenek, vagy olyanok, közben magukban meg bosszankodnak - na ők irigylik azt, hogy ez a valaki nem játsza a balost, vagy jobbost, hanem jól elvan.

2017. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!