Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hova dugnátok az értékeiteket,...

Hova dugnátok az értékeiteket, ha hosszabb időre elmentek otthonról?

Figyelt kérdés
Külföldre kell utaznom és a házam üresen áll majd egy hónapig. Van kp.-m meg kisebb vagyontárgyaim amik értékesek. Én arra gondoltam, hogy elásom őket az udvarban. Be tudom őket úgy csomagolni, hogy ne kapjon levegőt illetve vizet. Ez mennyire lenne biztonságos? Illetve az ismerősömnél lesz a TV ami még értékesebb.
2017. márc. 13. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Látszana a frissen ásott föld nyoma, mi lenne ha zálogházba vinnéd?
2017. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elektronikusan is lehet tárolni a készpénzt, vagyontárgyakra meg felszerelhetsz HD kamerákat és riasztót is.
2017. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy hónapig gondolom kibírja. De a biztonság legfontosabb záloga, hogy SENKI ne tudjon róla, még az ismerős se. Továbbá legyen megfelelően álcázva.


Nem lenne egyszerűbb banki széfet bérelni?

2017. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó dolog, ha elásod, csak álcázd megfelelően.
2017. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég ha lekamerázod az értékeidet, ha van egy jó biztosításod meg riasztórendszered (kivonulószolgálathoz bekötve). Ékszert, készpénzt, személyes fényképeket, adathordozókat tenném csak széfbe.
2017. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Add ide nekem megőrzésre.
2017. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy a falba, vagy egyszerűen csak elásnám.
2017. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Emésztőbe vagy a pöcébe
2017. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kamerával nem sokra mész, ha az a célod, hogy ne lopják el. Kit vígasztal, ha elkapják a tettest, ha a többgenerációs családi ékszert elpasszolta a piacon?


Vajasdoboz (vagy egyéb műanyag doboz), nylonzacskóval egy fa tövében elásva..(lehetőleg diófa, ott eleve kevesebb aljnövényzet nő, nem feltűnő egy földfolt) Egy hónapot bőven kibír. Betőrő amúgy sem fogja vizsgálgatni a földet, hogy hova áshattad... egyszerűen nem logikus, hogy ha valaki minél gyorsabban ki akar fosztani egy házat, akkor nekiálljon kertészkedni:D


De fontos, hogy akárhova is rakod, ne tanúk jelenlétében tedd.

2017. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kovpet ***** válasza:
google: "trezor szolgáltatás"
2017. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!