Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért támogatják a zsidó...

Miért támogatják a zsidó szervezetek a muszlimok Európába való áramlását amikor ez teljesen nyilvánvalóan az antiszemitizmus erőteljes növekedéséhez fog vezetni?

Figyelt kérdés
Zsidó szervezetek és zsidók által pénzelt szervezetek szervezik és támogatják a migrációt. Ehhez már kétség sem fér. Ilyenkor nem gondolnak arra, hogy olyan országokban ahol a zsidók gond nélkül békében élhetnek ki fog alakulni a muszlim bevándorlás miatt az antiszemitizmus. A zsidó-arab konfliktust nem kell részletezni és azt sem, hogy bár rokon népek gyűlölik egymást. Miért jó ez a zsidóknak? Miért jó ez Izraelnek? Így is a antiszemitizmus erősödéséről beszélnek. Ha Magyarországon több ezer vagy több tízezer zsidógyűlölő muszlim lesz akkor az jó lesz a zsidóknak? Mi lesz ha a muszlimok a palesztinok elnyomását a zsinagógákon fogják megtorolni?

2017. ápr. 1. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

"Zsidó szervezetek és zsidók által pénzelt szervezetek szervezik és támogatják a migrációt. Ehhez már kétség sem fér."


Dehogyis nem fér...

2017. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre már bizony rájöttek az emberek.
2017. ápr. 1. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Én embernek tartom magam és még nem jöttem rá. Te miből gondolod, hogy így van?
2017. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Rokon-nép? KB mint a néger meg a magyar, mert mind2 humanoid.
2017. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Egyes válaszolóval ne foglalkozz. Agymosott.


A zsidók találták ki az antiszemitizmus. A hatalmuk fenntartásához arra van szükségük, hogy ők legyenek az ártatlan bűnbak, az ok nélkül bántalmazott.


Az agymosott birkákkal ne foglalkozz. Mélyedj el a témában és sok érdekes összefüggésre találsz majd. Sokkal jobban átlátod majd a politika működését.


Az ide írogatok 99%-a homályban tapogatózik. Fogalmuk nincs a politika működéséről mert nem is ismerik az alapjait.

Jól fogja mutatni, hogy ez a válasz 0%-os lesz.


Be foglalkozz a birkákkal.


Ha érdekel írj privátot és sok hasznos könyvet, szakirodalmat mutatok neked a témában.

2017. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Itt is a példa a 4-es válaszoló személyében. Ha tudná, hogy kik tartoznak a sémi népek közé meg se szólalt volna.
2017. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Én is ember vagyok és én sem jöttem még rá. Kérem valaki magyarázza el! :)
2017. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
#2: Nem az emberek jöttek rá, csak egy részük. Az összeesküvés- elméletek lelkes hívei.
2017. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Én reptilián alakváltó vagyok, de még én sem jöttem rá. Valaki elmagyarázná?
2017. ápr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Már volt ilyen kérdés, szerintem ezek a zsidók (és a zsidók nagy része igen liberális Izraelen kívül) nem gondolkodnak túl sokat, nem gondolkodnak előre, ugyanakkor szerintem még így is vastagon megéri nekik, az ősi népek meggyengítésével minimálisra csökkennek majd az esetleges államilag támogatott pogromok. Ugye évezredeken át voltak ilyenek ellenük, nálunk is volt egy-két kisebb eset még 46-ban és 56-ban is. Ez a félelem még mindig bennük van. És sokkal könnyebben érvényesülhetnek anyagilag, politikailag, erkölcsileg, ha meggyengülnek, elbutulnak a nemzetek, és etnikailag vegyes országok jönnek létre. Nézd csak meg Amerikát... Meg bennük van a forradalmi hajlam, még ha végül ők is húzzák a rövidebbet. Volt egy idézet egy ismert antiszemitától, aki öngyilkos merénylőkként, rombolóként írta le a zsidó forradalmiságot, a rend ezen felforgatását.
2017. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!