Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ennyire meg kell állítani...

Ennyire meg kell állítani brüsszelt?

Figyelt kérdés

Csak én unom már, hogy a csapból is ez folyik?

Városban minden harmadik hirdetőtáblán ez van, a TV-ben ezt nyomatják be naponta többször, ami pedig a legnagyobb pofátlanásgá számomra, hogy a napilap amit elöfizetek, már második hete folyamatosan betesz egy teljes oldalas hirdetést a lapba, egy oldalt teljesen kitöltve vele, az emberek meg ezért fizessenek.


Nem hiszem el, hogy nem képesek rájönni, hogy ha többet hirdetnek mint kéne, azzal inkább az emberek ellenszenvét nyerik el és nem a támogatását.



2017. ápr. 10. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
De kit érdekel, hogy ellenszenvesé tesz? Az a lényeg, hogy a józan eszed mögé, a zsigereidbe égesse bele a Fidesz ezt a hülyeséget, mert csak így leszel jó pártkatona.
2017. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező TV-t nézni, napilapot olvasni. Autózok városokban, de én egyszerűen, észre sem veszem a reklámtáblákat. Gyakorlatilag, egyetlen plakát sem ugrik be, mit is láttam. Kilehet azokat is zárni.
2017. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Azt még add hozzá, hogy ezeket a hirdetéseket rádásul a te befizetett adódból fizetik.

Egy 100 forintos almáért fizetned kell 127 forintot. Ebből a 27 forintot elköltik ezekre a hirdetésekre.

2017. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
4# amit a 127 ezres nettó béredből fizettél ki, ami a 150 ezer bruttó után 23 ezer forint adó. Meg a TB hozzájárulás 8 ezer forint, amit szintén nem az egészségügyre költenek. Meg hogy fizetni kell azt a kurv állami energiaszolgáltatónak a felárat.
2017. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyrészt ott van az, hogy az adónkból megy.


Hírdető tábla ok, vezetés közben úgy se kap tőlem egy fél pillantásnál többet. TV egy fokkal zavaróbb, reklámról nem mindig kapcsolok el, mikor mennyi kedvem van hozzá, csak a mennyiséggel van gond hányszor teszik be. Ami a legjobban zavar az a napilap ( Rendben, nem kötelező olvasni, megyei hírekhez viszont legjobb forrás volt évek óta ) Kifizetem és kapok egy oldalnyi semmit a pénzemért, úgy, hogy azt már az adómból is ment rá egyszer. Még ha egy darab oldalt betennének, és arra tennék rá, nem pedig egy oldalt a tartalomtól elvesznek, és fizetik az emberek a teljes árat...

2017. ápr. 10. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon közelít. Nyugatra beépűlt kémeink jelentései szerint már itt van Bécs alatt. Onnan meg már csak egy köpés Hegyeshalom. Az pedig már Szűz Mária országának szent földje. Szó se lehet róla, hogy Brüsszel betegye ide a mocskos lábát.
2017. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Azért kell ennyi helyre kirakni, mert baromi jó üzlet lett ez az egyik kormányközeli embernek, milliókat keres pusztán a hirdetőtáblák kirakásával. Ezt pont az egyik olyan munkás mondta nekem, aki kiszokta rakni az ilyen táblánkat a falunkba.
2017. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy igazából Moszkvát akarják megállítani, hiszen "Brüsszel= Moszkva".
2017. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!