Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gyáva népnek tényleg nincs...

Gyáva népnek tényleg nincs hazája?

Figyelt kérdés

Pl. ott vannak a törökök, ők elég gyávák, mégis milyen nagy országuk van, és már Németországban is hazájuk van! Ehhez képest a kurdok nagyon bátrak de hiába harcolnak, hazájuk nem lesz.

Aztán ott vannak a kínaiak, elég gyáva népség mégis nagy hazájuk van, több jelentős kisebbséget elnyomva közben.

De gondoljunk a baszkokra, skótokra, katalánokra, ők nagyon bátrak de hiába!


2017. ápr. 11. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

A "törököknek" van hazájuk!

Csak próbálkoznak más hazát és saját kultúrárt teremteni.

Kevés sikerrel.

Ezért lázadoznak, mert mát nem sikerül.

Ugyan is foglaltak a más államok.

2017. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Azert a törökökre sok mindent lehet mondani de azt nem hogy gyávák, nézd már meg a történelmüket vagy a múlt évi katonai puccsot..
2017. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Na óvasgassá...

[link]

Szerintem ő elég bátor volt.

2017. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Nezzuk meg az oroszokat. Nekem rengeteg orosz ismerosom van, mindegyik panaszkodik, hogy milyen szar nekik. Egy mosolyt el nem enged egy orosz se,akit ismerek. Rengetegen vannak. ("Annyian vannak,mint az oroszok") Tenni meg se tesznek soha semmit az oket es sajnos masokat is elnyomo vezetoik ellen. Ha meg megis van nemi tuntetes fele, az amolyan lepkefingnyi. Itthon tobben voltak a CEU (egy kulfoldi egyetem,ahol csak minden harmadik-negyedik ember magyar, plusz altalaban a felso tizezer tanul ott) melletti tuntetesen, holott sokkal kevesebben vagyunk es sokkal "kisebb" problemat erint ez, mint az, ami az oroszoknal van. Megis ovek a vilag legnagyobb orszaga.
2017. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Es itt most nekem ne gyertek tortenelmi peldakkal, meg 1-2 megszallott vezetovel. Szerintem a kerdezo az atlag emberre ertette.
2017. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Az alapján amit leírtál akkor a magyar a leggyávább nép a világon.


Nézd meg milyen hatalmas a magyar birodalom. pf

2017. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Az alapjan amit leirtam az orosz a leggyavabb. Mindig panaszkodnak, folyton, de tenni nem tesznek soha semmit, pedig tehetnenek, annyi ember .... Ezt az egyik orosz ismerosom is megerositi, szerinte ok a legszanalmasabb nepseg a vilagon.
2017. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
Ugye, aztán kit tennének Putyin helyére? Azt az országot csak úgy lehet vezetni, ahogy ő teszi. A Kaukázus forrong, a kínaiak fenik a fogukat Szibériára, egy gyenge kezű vezető alatt széthullana a föderáció.
2017. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

Most mi alapján mondod, hogy ki gyáva és ki nem?:D

Ha ez egy mondás, hát elég hülye mondás, semmi értelme. Ebben a kontextusban és értelmezésben biztos nem.

2017. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés olyan szintű tudatlanságot mutat, hogy innen reménytelen befolyásolni. Szavaknak van értelműk. A gyáva jelentése nem az, hogy mekkora az országmérete. Ha így mérnénk, a világ legbátrabbja az orosz.

Ha az iskolát javaslom kérdező, tudom, megsértődsz. De hidd el, mi nem segíthetünk.

2017. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!