Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobboldali felfogású hozzász...

A jobboldali felfogású hozzászólókat, véleménynyilvánítókat miért pontozzák le az oldalon?

Figyelt kérdés

Több politikai kérdésben leírtam kulturáltan a véleményemet, melyek általában jobboldali központúak. Semmi sértőt nem írtam sehova, de mégis minden ilyen válaszomat, véleményemet lepontozzák.

Ennyire nem tudják elviselni az emberek, hogy ha másnak más a véleménye egyes kérdésekben?


2017. ápr. 13. 11:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azért pontoznak le, mert nem értenek egyet a véleményeddel. Azért van ott a gomb, hogy ha valamiről úgy gondolod, hogy nem hasznos, vagyis jelen esetben inkább nem értesz vele egyet, akkor megnyomod a piros kezet aztán ennyi. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudják elviselni, hogy más a véleményed, egyszerűen nem értenek vele egyet. Mint ahogy gondolom te is lepontozol valakit aki azt írja ki, hogy be kell fogadni minden menekültet például. Ha nem is pontozod le, akkor sem értesz vele egyet, csak nem mutatod ezt ki azzal, hogy lepontozod. Ők meg igen.
2017. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

hatos, komolyan érdekelne, hogy milyen olyan esettről tudnál beszámolni az utóbbi időkben, mikor valaki azért szívott jó nagyot, mert fehér keresztény heteroszexuális

Valamiért nem dereng az ilyen

Akkor mire fel a hiszti?!


Más: Tudnál írni pár példát mit pontoztak le? Mert így látatlanban nincs meg. Egyébként meg itthon már jó ideje nem szokás elviselni a más véleményét. Politika vita például teljesen megszűnt, nehogy érdemben kelljen a másikra reagálni... ( Mondjuk a napokban néztem meg a 2006ost, az alapján megértem , ha a mostani rezsim inkább kerüli az ilyet :D )

2017. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20%
Ez igaz. Valószínűleg az oldal moderátorai vagy állandó kommentelői közt baloldaliak vannak. A kérdés hogy miért nincs egy gyakorikerdesekhez hasonló jobbolali oldal?
2017. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, nézd meg ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..


Az alábbiak szerinted hasznos, értelmes válaszok?

"Mitől mitől...

Soros küldi a pénzt, szerinted ingyen tanulunk? francokat...

Különben is, tök jó buli, az eb már bizonyította, hogy szükség van össznépi bulikra, itt a kövi.

nem tudom hol a baj :v"


"Szeretik a liberalizmust. Utálják a bevándorlásellenes magyar politikát. A lányok fiút szeretnének fogni, a fiúk barátnőt keresnek."


Az előzőre válaszként:

"Ez utóbbira én nem vennék mérget."


"elhiszik a liberális propagandát

addig lehet amíg olyan nem lesz mint amerika ahol már 2001 óta törvényben van hogy minden bizonyítás nélkül elvihetnek otthonról ha veszélyt jelentesz

mert amerikából pénzelik az ál elfogadást

ami arra jó hogy leépítsék a függetlenség szervezeteit mint a család az állam a bankok a cégek a szakszervezetek

ezt liberális köntösbe bújtatják hogy el kell fogadni a külföldi óriáscégeket akik tönkreteszik a kis hazaiakat"


Utolsó kb. nem is a kérdésre reagált.

2017. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
20%
Az tetszik ahogy a ballerek magyarázzák, hogy mekkora entellektuellek, más meg hülye! :D
2017. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%

13-as válaszolóval tudok egyetérteni. Mintha kicsit balra lejtene a pálya.

Sokadjára tapasztaltam hogy ha van egy bal-jobbos kérdésen vita,amivel elvileg semmi probléma nem lenne mert erre van a politikai rovat.

Amint elkezdenek szaporodni a jobboldali válaszok (nem obszcén és nem provokáló) a kérdés törölve lesz.De amíg a válaszolok 90%-a balos,az se gond hogy folyamatosan birkáznak meg idiótáznak ha nem tetszik nekik valami.Az egyoldalú vita mehet tovább.Érdekes.

Ezek szerint nem csak én látom így.

2017. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%

Mert a jobberek hozzaszolasait jobban moderaljak es sokat kitiltottak. En evek ota jarok ebbe a kategoriaba, 4 felhasznalo volt akivel sokat beszeltem itt, mind a negy jobber volt es mind a negy ki van tiltva. Ezert kerultek tobbsegbe a balliberalisok itt.

Az is erdekes hogy alig vannak Fidesz szimpatizansok..

2017. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Erika Berger: Azt biza nagyon is sajnálom. Kiváncsi lennék egy olyanra, amelyik észérvekkel képes lenne vitázni :D
2017. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
7%

"Mert a jobberek hozzaszolasait jobban moderaljak es sokat kitiltottak. En evek ota jarok ebbe a kategoriaba, 4 felhasznalo volt akivel sokat beszeltem itt, mind a negy jobber volt es mind a negy ki van tiltva."


Talán nem kellett volna részeg kocsis módjára káromkodni, zsidózni, cigányozni, rohadtballibsizni. Valamiért a jobboséknak hobbijuk, hogy eleve olyan kérdést írnak ki, amiről tudják, hogy törlik pl.


Ugye, hogy lángszóróval kéne halomra égetni az összes tetves zsidót meg fekát?


Aztán meg sikongat, hogy Jajajaj, libsi véleménydiktatúra van!" miután ilyen kedves kis kérdését törölték.


Csak azt nem tudom min csodálkozik?

2017. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A sorosbérencezés, libsizés, migráncsozás, csicskázás nem jobboldali, hanem sötét suttyó.


Klasszikus jobboldali volt mondjuk Széchenyi. Hozzá képest hol vannak azok, akik két "gyilkoljuk le, hazaárulózás" között jobboldalinak vallják magukat?


Tudom, hogy fáj az igazság, de az "aki nincs felünk, az ellenünk van" elve nem a jobboldalra, hanem a rettegett kommunistákra jellemző. Egy valódi jobboldali az ilyen embereket inkább megveti.

2017. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!