Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jó példája annak hogy csak...

Jó példája annak hogy csak divatból vannak rovásírás táblák?

Figyelt kérdés

Azt hiszem nem kell bemutatni azt a jelenséget amit főként a Jobbik támogatott hogy legyen rovásírás táblák. Viszont a többség olvasni sem tudja. Ha meg tudja akkor csak a saját településük nevét, de Érden 1 hónapig az sem érdekelt senkit hogy mi van rajta. Ez ilyen önkritika lehetne a társadalom azon tagjai felé akik divatból "imádják" közben nem értik?

[link]


2017. ápr. 24. 08:22
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
70%

Szerintem nem kell túl misztifikálni, engem pld marhára hidegen hagy, igazad van abban

Hogy nagyrészt csak "divat", de nem hiszem hogy tènyleg imádnák.

Személy szerint úgy vagyok vele hogy engem nem bánt, ha valakinek tetszik akkor had legyen.

2017. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Eddig is baromság volt egy kvázi "holt nyelven" (oké írásról van szó, de jobb kifejezést hirtelen nem találtam rá) kiírni a települések nevét.


Ez csak megmutatta, hogy tényleg csak kevesen tudják olvasni a rovásírást.

2017. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Úgy vagyok, mint az első válaszoló. Ezt tetszik valakinek, akkor rakja ki, de személy szerint fölöslegesnek tartom, mivel ezt az írásmódot a valóságban senki nem használja, olvasni is csak kevesen tudják.
2017. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!