Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bet 365-tel tényleg jó pénzeke...

Bet 365-tel tényleg jó pénzeket lehet szakítani? Elég laikus vagyok

Figyelt kérdés

Nem sok közöm van a szerencsejátékhoz, néha lottózom egyet-egyet, eddig eredménytelenül, viszont a barátokkal a napokban szóba került, hogy valaki tippmixen megháromszorozta a feltett pénzt, ami engem is kíváncsivá tett. Aztán olvasgattam és olvasgattam, odáig jutottam, hogy külföldi oldalak sokkal jobb szorzókat, elváltal nagyobb summát ígérnek.

Mi a véleményetek erről? Kockázatok...?


2017. ápr. 24. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint az összes szerencsejáték. Hosszútávon MINDIG a bank nyer.
2017. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként csak bukni lehet rajta, akik nagy összeget hoznak össze, azok képben is vannak az épp aktuális játékokkal, nálunk Anyám keresztfia állandóan figyeli telefonon hogy mi hogy áll.
2017. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Egyik ismerősöm van, hogy milliókat akaszt le róla egy hónapban, de általában 3-400 ezret mindig nyer.

Viszont ő mindig is nagy mágus volt szerencsejátékból. Már 50 felett van és tizenéves kora óta benne van a témában.

2017. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
24%

Hihetetlen nagy pénzeket lehet kaszálni...


Főleg, hogy mindig felvehetőek a szelvények rögtön, van automata kifizetés újonan... Egy viszonylag kezdőként nagy tőkével (20-30 ezer) nagyon szép pénzeket lehet szeretni akár 1-2 hét alatt, és itt nem 3 meg 4 szoros, hanem 20-30 szoros pénzekre is lehet gondolni, persze ehhez kell tapasztalat, hozzáértés, sok elemzés, képbe is kell lenni... ja meg persze sok szerencse :)

2017. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat lehetne ezekkel nyerni tönkre mennének a szerencsejáték oldalak. Na és hallottál olyat hogy csődbe ment bármelyik is ? Én is próbáltam az első fogadásommal 30 ezret nyertem. Hú ez ilyen egyszerű gondoltam. Na összességében bukóba voltam mire felhagytam vele. Igen hallani olyat hogy ez vagy az ebből él ami vagy igaz vagy nem. A nyereménnyel mindíg dicsekszik az ember a bukással nem nagyon. Inkább ne kezd el. Ha nagyon rákapsz rossz vége is lehet. Egy ismerős most bukott 200 ezret. A fizetést meg a maszekpénzt vitte a tippmix.
2017. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!