Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A terroristak miert nem...

A terroristak miert nem tamadjak meg Svajcot? Erröl nem lehet olvasni sehol a neten sok orszagot megtamadtak de svajcot miert nem? Valaki tudd nekem erre valaszt adni csak kivancsi vagyok.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert nem annyira jelentős.

Amúgy meg, minket sem támadtak meg.

2017. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszodat epp erröl olvasok most.Hat azert tudod,hogy Europa ugynevezett arany banyaja Svajc hat mondjuk Magyarorszag nem lenne nagy kihivas mert hadjuk,hogy egy semmirekellö Allamfö iranyitsa es nyomorba vigye az orszagot ez a mi magunk hibaja mert ra szavaznak az emberek.
2017. ápr. 26. 15:38
 3/10 A kérdező kommentje:
De eljön a nap mikor Isten elpusztitja a vilagot mert nem ilyennek teremtette amilyen most.
2017. ápr. 26. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
El.
2017. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amen
2017. ápr. 26. 16:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Svájccal nem sok dolga van a terroristáknak. Milyen céljuk lehetne vele?

Ahogy Magyarország is... simán megtehetnék, de semmi céljuk nincs vele. A terroristák célja a félelem és gyűlöletkeltés. Ezt megoldotta helyettük a magyar kormány és média, robbantgatások nélkül is rettegnek és gyűlölködnek az emberek, akkor meg minek feccöljenek bele energiát?:D


Egyébként nem, Isten nem fogja elpusztítani a világot. Noénak megígérte.

2017. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ott van a pénz. Az övék is.
2017. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hidd el elfogja pusztittani en elolvastam a Bibliat de gondolom te nem.De nem veszekedni jöttem ide csak kivancsi voltam.Köszönöm a valaszotokat.
2017. ápr. 26. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Svájccal nem sok dolguk van azon kívül, hogy ott tartják a pénzüket. Meg ők talán jobban megnézik, hogy kit engednek be.
2017. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Svájc mindig független a világban mindentől.
2017. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!