Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem törődik senki sem a...

Miért nem törődik senki sem a várossal?

Figyelt kérdés

Egyetemistaként lassan 1 évet töltök Pesten kezdődő tüdőbetegséggel. Amit a város légszennyezettségének köszönhetek! Egészséges voltam, és tanulni jöttem fel. Csak az egyetem köt ide, de már a szüleimmel azt is fontolgatjuk az egészségem miatt. A városban mást sem látok a szmogon, a korommal borított gyönyörű épületeken, lehulott a vakolatokon, drogozó hajléktalanokon, veszélyes hulladékon, undorító, lehányt körütakon, meg nem álló forgalmon kívül. Csak koszt, retket, port. Bár ez nem teljesen releváns, de immár másodjára cseréltem albérletet is, mert a felelőtlen tulaj lesz*rta, hogy szén-monoxid párolog, vagy dohos az egész fal. Visszatérve a városhoz: ezzel miért nem akar a kormány foglalkozni? Talán, mert szirénázni kell, hogy még a mentős is utat csináljon a kedves Orbánnak, amikor a városban sötétített ablakkal közlekedik (hogy még véletlenül se lássa mennyire van tönkre a város tele nyomorral). Egyszer találkoztam egy nénivel a buszon, akkor pont arról számolt be, hogy a szmog jóval meghaladta a megengedett szintet, de ezzel senki sem foglalkozik. Mármint mással sem, de nem érdekli, hogy egészséges embereknél évente többször diagnosztizálnak tüdőrákot, asztmát, tüdőtrombózist. Undorodom az egésztől. Mikor lesz már egy értelmes kormányvezető, aki az Osztrákok példáját venné a stadionépítése helyett? Egy olyan országot akar felépíteni, amit mindenki ismer, olyan hírnevet akar magának, akit mindenki ismer "Orbán Viktor így, Orbán Viktor úgy", egy felszínes látszatképet csinál az országból ahol az emberek folyamatosan tönkremennek, az orvosok elmenekülnek.

Mikor fog ez megváltozni???

20/L



2017. ápr. 28. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mit csináltál, meg hol járkáltál, de én 5 évig tanultam Budán és Pesten is, ráadásul még asztmám és porallergiám is van, de amikor Pesten laktam albiba (régi gangos ház) szinte egyszer sem kellett befújnom elalvás előtt, meg szinte soha. Itthon, Szfváron meg nem tudok elaludni anélkül (köztudottan a legporosabb város).
2017. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!