Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan orultek akik...

Vannak itt olyan orultek akik orulnenek ha lenne az elozoknel nagyobb magyarorszagot is erinto vilaghaboru vagy csak en vagyok ennyire beteg?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert vagyom a pusztulasra nyomorra hiszen nekem se lesz jo. facen nezem ezeket a koreas amcsi sziroas hireket. elkepzelheto h mi magyarok is inni fogunk ennek a levebol? elerhez ide is?
2017. máj. 6. 20:07
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
bocs a helyes itasi hibakert telorol vagyok de remelem ertetek
2017. máj. 6. 20:08
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínű beteg vagy. A valóság nem film, nem csak egy hír, emberek halnak meg, nyomorodnak meg, visszavonhatatlanul, végleg, köztük gyereket.


Akármilyen szemét világ van, de legalább Európában béke van. Nekem még mindkét nagyapám megjárta a Don - kanyart.


A háborúban semmi romantika nincs. Olvastad már a Nyugaton a helyzet változatlan című könyvet?

2017. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Unod az életed.
2017. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
ketsegtelenul masodik
2017. máj. 6. 20:14
 5/47 anonim ***** válasza:
91%
Na, pont ezért vannak ilyen vágyaid. Unalmadban ilyen baromságokba menekülsz.
2017. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

Ne a világháborútól várd a változást az életedben, nem valószínű, hogy lesz és ha lesz is akkor se hagyományos háború lesz ahol hasznát vehetnék a vérszomjadnak.


Menj el francia légiósnak ha erre vágysz.

2017. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
nem olvastam semmilyen konyvet en csak a pusztulast akarom semmi vonzatat nem latom az eletnek. pedig ernek nap mint nap jo impulzusok. de.nem erdekel semmi evek ota sivar az eletem es nem is vagyom hogy jobb legyen csak semmisuljunk meg es pont. :)
2017. máj. 6. 20:19
 8/47 A kérdező kommentje:
csak latom ezt a sok haborust hirt es ez adott nekem egy kis remenyt boldogsagot.
2017. máj. 6. 20:21
 9/47 A kérdező kommentje:
gondoltam itt akadnak akik tajekozattabbak.nalam es tudnak adni egy felvilagositast
2017. máj. 6. 20:23
 10/47 anonim ***** válasza:
80%

hát pusztulj el - de másokra ne terjeszd ezt a leprát.

Előtte meg a fentebb ajánlott Nyugaton a helyzet változatlant olvasd el.

[link]

2017. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!