Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mekkora korreláció van a...

Mekkora korreláció van a migránspártiság és az alapjövedelem-pártiság között?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre a válaszokból meg az értékelésekből, hogy ezen a fórumon sok a migránspárti és az alapjövedelem-párti. Aki a migránsok meg az alapjövedelem ellen van azt lenácizzák, lefasisztázzák, mocskos kizsákmányolónak meg érzéketlennek nevezik. A migránspártiak meg alapjövedelem-pártiak magukat humanistának tüntetik fel, miközben olyan hozzászólásokat is írnak, hogy ki kellene végezni a migráns meg alapjövedelem ellenzőket.

2017. máj. 24. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:

"Mekkora korreláció van a migránspártiság és az alapjövedelem-pártiság között?"


Valószínűleg pozitív a korreláció, de nem túl nagy. Pozitív, mert nagyjából ugyanaz a csoport a POTENCIÁLIS támogatója mindkettőnek, de nem túl nagy, mert ezekben az ügyekben közel sem egységes a baloldal is. Kevesen támogatják akár az egyiket is, mindkettőt meg még kevesebben.


"Aki a migránsok meg az alapjövedelem ellen van azt lenácizzák, lefasisztázzák, mocskos kizsákmányolónak meg érzéketlennek nevezik."


Érdekes, én ezt nem vettem észre. Tudnál az elmúlt egy hétből mutatni erre mondjuk hét példát? Nyilván ha ez az általános, akkor nem kéne hogy ez problémát okozzon.


"miközben olyan hozzászólásokat is írnak, hogy ki kellene végezni a migráns meg alapjövedelem ellenzőket."


Érdekes, én ezt nem vettem észre. Tudnál az elmúlt egy hétből mutatni erre mondjuk hét példát? Nyilván ha ez az általános, akkor nem kéne hogy ez problémát okozzon.

2017. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mit jelent a migránspártiság?
2017. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én például nagyon jó ötletnek tartom az alapjövedelmet, de nagyon rossz ötletnek a tömeges bevándorlást.
2017. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Én nem haragszom bevándorlókra .Engen nem bántottak .Max csak a fideszesek utálják az eu-t meg a migrációt. Énfelőlem aztán jöhetnek ahányan vannak.Az alapjövedelem bevezetését is támogatom.
2017. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az alapjövedelem a legnagyobb marhaság. Ellent mond minden erkölcsi és morális értéknek. A semmiért ne akarjon senki sem pénzt.
2017. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg járjon mindenkinek alapjövedelem.
2017. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aha, pénzeljük tovább a megélhetésért szülő egyedeket.

Másrészt, miből akarod előszedni az alapjövedelemre a pénzt?

2017. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaja, szerintem töröljük el a családi támogatást is. Mi az, hogy valaki a megélhetésért szül? Töröljük el a nyugdíjat, mi az, hogy már nem dolgozik és ingyen kap pénzt? Töröljük el a munkanélküli segélyt (közmunkaprogramot), mi az, hogy a semmiért támasztja a lapátot? Töröljük el az egész közegészségügyet és közoktatást, mi az, hogy más pénzén iskoláztatjuk a gyerekeket és látunk el másokat? Kizárólag Magániskolák és magánrendelők jöhetnek létre, amiért az fizet, akinek van miből. Ha már itt tartunk, oszlassuk fel a rendőrséget is. Mi az, hogy valakit ingyen védjünk meg? Védelmi pénzt szedjünk, a rendfenntartásáért pedig elég a katonaság is.
2017. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki a megélhetésért szül, annál fejben súlyos gondok vannak, inkább ne szüljön.

A többi marhaságodra nem reagálok. Ahelyett, hogy érveket hoznál, csak idétlen dolgokat tudsz felsorolni.

Továbbra is érdeklődöm, hogy honnan szedje össze az állam az alapjövedelemre a pénzt, amely költsége havonta több száz milliárd forintot üt meg.

2017. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig csak a te marhaságaidat ismételtem vissza. A többi szociális juttatás eltörlésével létrejöhet az alapjövedelem, ami már így is a költségvetés majdnem felét kiteszi.
2017. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!