Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Őszintén kimondva, a liberaliz...

Őszintén kimondva, a liberalizmus lényege az, hogy ne kelljen dolgozni, hanem tartsanak el mások?

Figyelt kérdés

Olyan nincs, hogy valaki rosszat akarjon magának, nyilván nem véletlenül akarják a szabad bevándorlást és a multikultúrát a liberálisok.

Most őszintén kimondva: Tulajdonképpen arra megy ki a játék, hogy ne legyen munkaalapú társadalom, jöjjenek be a bevándorlók a szutyok országokból és dolgozzanak ők az őslakosok helyett és tartsák el őket? Ne kelljen dolgozni ha valakinek nincs kedve, ez a liberalizmus lényege?


(Valóban, pl. németben már csak az dolgozik aki hivatásból csinálja a munkáját és szereti. Tehát olyan munkát, mint itt csinálnak, gyári összeszerelők között egy darab német ember nincs. Mert az alja munka, tetűmeló, olyan amiben csak gürizni kell de nincs semmi kreativitás és öröm benne. Az ilyeneket csinálják csak a kelet-európaiak, meg ahogy ők akarják, az egész keleti világ már lassan)


2017. jún. 2. 10:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Szóval nevetni szoktam azon,amikor a nagy pénzmániás,megalomásniás emberek a liberalizmust szidják meg leingyenélőznek mindenkit,közben a kapitalista rendszer maga a liberalizmus,ahol bármit megtehetsz.


Ha nem tetszik a liberalizmus ezeknek a migrángyűlölő embereknek,akkor a jólétről is le lehet mondani.


Amúgy nyugaton sokkal kevesebb az olyan ember,aki nem szeret dolgozni,mert ott megfizetik,megbecsülik a dolgozókat,vannak a munkavállalónak jogai,nem "úr és szolga" berendezkedést látják helyesnek.


Nálunk a konzervatív szidja a migránsokat,de jólétben akar élni,és mindig panaszkodik,hogy nem tud megélni a fizetéséből..

2017. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy mindenkinek dolgozni kell,az csak a narancsos kommunisták ideálképe.


Ahol még a vakokat is "munkára" fognák,gombot válogatnak,majd mikor kiválogatták összekeverik.


Tudod,olyan felfogás ez,mint a mesében,amikor Hampupipőke miután kiválogatta a lencsét a hamuból,a mostohaanyja újra beleönti..

Na,kb ilyen egy fideszes...

2017. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom a liberalizmus fogalmának pontosabb tanulmányozását, valamilyen szakirodalom segítségével.


Amit leírtál az tömény baromság. Feltehetően nincs más célod mint provokálni.

2017. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%

Kérlek ne keverd össze a liberalizmussal! Az, amit most az önmagukat liberálisnak nevezők csinálnak, nem maga a liberalizmus. Az nem arról szól, hogy erőszakosan keresztülvisszük a saját elképzeléseinket, és telibetojunk mindenki mást.


"németben már csak az dolgozik aki hivatásból csinálja a munkáját és szereti"


Ez úgy baromság, ahogy van, felejtsd el.

2017. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén kimondva, fogalmad sincs a liberalizmusról. Még felszínes megfigyelésnek is rossz. Sőt, a Fidesz propagandájának értelmezéseként is rendkívül félreértelmezett. Pedig ők aztán tudnak agymosni.
2017. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Túl sok m1et néztél 888 olvasás közben.
2017. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ez nem Fidesz propaganda és nem provokáció, és nem a definíciójára vagyok kíváncsi a liberalizmusnak, hanem a LÉNYEGÉRE! Hogy tulajdonképpen mi hasznuk van a liberálisoknak a bevándorlókból? Mert ez itt a kérdés, senki nem akar saját magának rosszat, senki nem akarja a saját kultúráját másokénak alárendelni, vagy megtűrni egy idegen kultúrát a saját hazájában. DE, ha az melózik helyettem akkor miért ne? Megjegyzem, ha tényleg így lenne, akkor én is liberális lennék, hiszen az alja munkát végezze csak el egy bevándorló, én meg éljek jómódúan, olyan munkával amit élvezet csinálni, vagy ne dolgozzak ha nincs kedvem éppen.
2017. jún. 2. 14:08
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Na, pont az ilyen elmeőrültek miatt menekülnek innen az értelmes emberek.
2017. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy mi van itt Magyarországon az emberekkel, de ez a "nem aka daugózni!!!" mindenkinek a mániája.

A Kádár-rendszerben verhették a fejükbe, hogy az élet lényege a munka, vagy már előtte is ilyenek voltak? Nem tudom...

2017. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%

Persze. Meg vezessék vissza a rabszolgaságot is, nem kell ezeknek pénz. Te meg leszel a földesúr.

Az tetszene gondolom,ha egész nap otthon verhetnéd mások meg helyetted dolgoznának,de őket nevezed élősködőknek?!

Vicces egy gyerek vagy.

2017. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!