Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz, hogy kell az amerikaiakn...

Igaz, hogy kell az amerikaiaknak Magyarország?

Figyelt kérdés
Úgy tudom magyarország allat nagy földgáz készlet van és ha majd kevesebb lesz a földgáz, jönnek az amcsik és szétbombáznak minket? egyébként is kell nekik ez a terület mer védett helyen van és ha nem is az amerikaiak akkor más nép fog ránk támadni van valamennyi esély erre?
2008. okt. 16. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Azért annyira sok földgázunk nem lehet... Ha érdemes lenne kitermelni, már rég megtettük volna...
2008. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

A hely miatt sem fog senki háborút indítani. Itt már nem az országnak, hanem az egész EU-nak szólna az a hadüzenet, amit nekünk címeznek. Emellett NATO-tagként szintén lenne másoknak is "beleszólása" abba a háborúba.

A kérdésben feltettek nem reális veszélyek.

Földgázban pedig nem bővelkedünk.

2008. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Állitólag titkolják hogy sok a földgáz.Makó alatt például oriási földgáz készlet van de annak is megvették a kitermelési jogátaz amerikaiak
2008. okt. 16. 14:57
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Magyarország és Amerika is tagja a NATO-nak. Így háború nem lehet köztünk, max az amcsik nyomatékosan kérnek, hogy adjunk nekik egy kis gázt.:P Már ha lenne miből, de nincs.
2008. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

szerintem reális lehet attól még hogy mind a két fél nato tag hisz háborúban nem hiszem hogy foglalkoznak vele hogy jujj most nato tag vagyok úgyhogy hagynom kell a nyomorult népet. egy frászt ha már elhatározzák akkor nem lehet őket majd megállítani azt majd "jön" a segítség mint 56-ban.

egyébként meg nem hiszem hogy bombázásba torkolna ez az egész manapság a felvásárlás sokkal jobban megy (ha jol olvastam épp írták hogy makói földgáz termelési jogát megvették az amcsik) úgyhogy egyszerűen és törvényesen kitúrnak minket az országból és még csak nem is haragudhatunk hisz mi adtuk el nekik (bár a földgáz készleteinkről vannak kétségeim)

2008. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Kurva nagy tévedés, a ZSIDÓK vették meg a földkázt mo alatt és nekik is kell itt minden a termőföldtől kezdve a hatalmas ivóvízkészletig, és meg is fogják szerezni ha így megy.
2008. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem reális? Gondolj csak bele: Amerika megtámad egy szövetségest -> széthullik a NATO -> akik eddig paráztak a NATO-tól azok most jól szétrúgják az egymással hadakozó szövetségesek seggét -> oroszok is beszállnak a buliba -> game over. Nem hiszem, hogy magyarország megérne ennyit az USA-nak...
2008. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
2vel előbbinek szól miért szerinted amerikát nem zsidók irányítják??? szerintem egyértelmű innentől fogva nem tartottam érdemesnek kiemelni
2008. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Abból az állítólagos rohadt nagy földgázkészletből még egy köbcenti gázt nem termelt ki senki, mivel olyan mélyen van, hogy a jelenlegi legjobb technikával is bizonytalan a kitermelhetősége. Jelenleg még azt se tudják pontosan mennyi gáz lehet.
2008. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Oké, hol vannak a kandikamerák?

Csak mert nehéz elhinni, hogy ennyi ember ennyire eredetien ostoba. Jót nevettem, kösz a lefekvés előtti mosolyogtatást.

2008. okt. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!