Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez tényleg komoly?

Ez tényleg komoly?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 16. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus, egy szakember unatkozik és elkezd valami "forradalmin" agyalni és ez a vége, nem kell komolyan venni.
2017. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Csak ugyanannyira mint nálunk Németh Szilárd hülyeségei. Mindenhol vannak ilyen hülye ötletek, amik soha nem lesznek megvalósítva, nem kell komolyan venni őket.
2017. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
A konzervatívoknál is, meg a liberálisoknál is vannak túlkapások, nagy szó. Engem jobban aggaszt, hogy a memecenterről szeded az értesüléseidet.
2017. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem fogok utánanézni, de azt mindig is támogattam, hogy a nem erőszakos jellegű bűncselekményeket alternatívan büntessék. A börtönök ráadásul (itthon legalábbis) csak rontanak az elítélteken és abból is deviánst csinálnak, aki addig nem volt az.


Szóval pl. aki gazdasági bűncselekményt követ el, az küldjék el közunkára és fizettessék meg az okozott kár többszörösét vele. Aki közlekedési balesetet okoz, az segítsen a sérült ápolásában, alkalmazzák közlekedési rendőrként... stb.

2017. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Aki közlekedési balesetet okoz, azt alkalmazzák közlekedési rendőrnek? Biztos jól átgondoltad?
2017. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Mindenesetre a "feminizmus, feminista, femináci" szavak helyett a "hülye,vagyok,üssetek" találóbb lett volna a kérdésed keresőkifejezései közé:DDDDDDDD.


Pinduri agyaddal mégis mitől találtál e között és a feminizmus között összefüggést? Tudod e mit jelent? Csak mert a cikkben a nő a feminizmus eszméivel pontosan teljesen ellentétes állásponton helyezkedik.

2017. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

ma 17:09


Az mindegy, a lényeg, hogy picipéniszke feltúrta a memecentert, hogy feminácizhasson egy jóóóólesőt :D

2017. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja akkor örülök, hogy boldoggá tudta ezúton tenni magát szegény :D:D
2017. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Aki közlekedési balesetet okoz, azt alkalmazzák közlekedési rendőrnek? Biztos jól átgondoltad?"


Nem gondoltam jól át :D Olyasmire gondoltam, aminek során megismerheti a balesetekkel járó nyűgöt vagy jobban kiismerheti a közlekedést. A lényeg, hogy érezze át, mekkora szívás sokaknak akár egy kis koccanás is.

2017. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
micsoda? mi ez?
2017. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!