Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez a cikk most vicc akar...

Ez a cikk most vicc akar lenni vagy komoly?

Figyelt kérdés

Az indexen fent van egy cikk a szúcsi helyzetről, de nem tudok rajta elmenni, hogy most ezt az író hogy gondolta.

Eleve a kezdés, ahogy a saját maga által felrakott kérdésekre válaszol.

Mintha elbagatelizálná az egészet.

Majd felsorolja ő maga is, hogy a Betyársereg tagjai bográcsoltak, ostort csattogtattak, csöveket pakoltak, fényképezkedtek.

Itt megint, olyan "hangsúllyal" teszi, mintha legalább testi sértésekről lenne szó.

Majd hozzáteszi, hogy járőröztek a faluban.

Mi az, hogy járőröztek?

A legjobb pedig, hogy konkrét bizonyíték nincs is.

Legalábbis ahhoz képest, hogy azt tanácsolták egyesek, hogy legyen fényképfelvétel, itt valahogy már nincs.

Így meg eléggé kétséges, hogy igaz e, hogy ráijesztettek az asszonyra stb.

Szal ez most valami vicc?


2015. máj. 15. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Link? Nem találok ilyet!
2015. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2015. máj. 15. 08:39
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
A Betyársereg unatkozó, szadisták gyülekezete. Gyűlölettel nem lehet semmit megoldani.
2015. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kulcsos7 ***** válasza:
20%

Az index nagyon balliberális lap!

Nekik minden ellenség aki valamilyen szinten rendet akar!

A REND a főellenségük.

És ha majd a gyereküket felismerhetetlenségik verik a cigányok, és kifosztják. Majd ajvékolnak a betyárok után!!! az iskolákban terrorizálják a tanárrokat, magyar gyerekeket.

2015. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most csak én érzem úgy, hogy elpoénkodták?

Egyébként a hamisítatlan index hangulat utolérhető, tényként kezelnek mindent, amit a romák állítanak.

Aztán csodálkoznak, ha perelik őket vagy helyreigazítást kérnek egyesek.

2015. máj. 15. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Szokásos hisztérikus rettegés.
2015. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Át kell ugorni egyes sorokat hogy egy politikától nem mentes cikkből megtudjunk valamit is...


Egyik oldal:

"A fajgyűlölet nem jön be, de örülök, hogy itt vannak ( értsd: a Betyársereg). Megnyugtató, mert azóta a Gulyásék nem szólogatnak be nekem olyanokat, hogy megb. @szlak, k.urva

– mondta a lány, aki szerint a Gulyásékat Ózdról telepítették ki, amióta Szúcson vannak, csak a baj van velük"


Másik oldal:

"Nyolc éve élünk itt, eddig nem volt semmilyen megkülönböztetés a cigányok és magyarok között. Próbáltunk úgy élni, ahogy a többiek. Láttuk, milyen rendben tartják a portájukat, úgy próbáltuk mi is

– mondta Gulyás, aki nem érti, mi baja van vele a haragosának,"


Gondoljon mindenki amit akar. Ha én leírnám hogy én mit gondolok, letiltanák a válaszomat...

2015. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes, hogy ebben a zsindex cikkben az a (szintén nyilvános) fénykép nincs benne, amikor a fickó hatalmas kövekkel dobálja a fényképezőt. Csakis egyoldalúan, példás családként szabad bemutatni őket. Másik fél, egyéb érintettek stb. véleménye szigorúan kerülendő...
2015. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem is értem, hogy minek szóltok hozzá... itt két szabály érvényesül:


1) Amit a romák mondanak az úgy van.

2) Minden más törlésre kerül.

2015. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!