Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Háborús övezetben lévő országo...

Háborús övezetben lévő országokban, helyeken is van turizmus?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nincsen. Az emberek inkább békés, tengerparti helyekre szeretnek menni. Én mondjuk nem foglalkozok vele, hogy hol milyen állapotok vannak, tegnap gondolkoztam rajta, hogy Észak-Koreába kellene költözni. Mentális beteg vagyok, depressziós, nem félek meghalni, szóval, ha nem félsz meghalni kérdező, akkor kimehetsz akár Szíriába is.
2017. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van turizmus, de nagyon megcsappan a normál hétköznapi turisták száma.

Általában katasztrófaturisták és más kalandvágyó emberek keresik fel ilyenkor az adott országokat.

jó példa irak vagy afganisztán.

rengeteg ember megy oda turistaként, hiába egy háborús zóna az ország egy része.

Szíriába is mennek,pl damaszkusz egyes részei ahol még van európai és amerikai turista elég jól néz ki még mostanában is, és a szír kormányerők azokat a városrészeket meg a repülőtér környékét úgy védik, hogy egy gombostűt sem tudnál elengedni anélkül, hogy a földre essen és előtte ne lenne ott 10 katona hogy ugyanezt miért csinálod?

2017. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van, katasztrófaturizmus.
2017. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!