Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sok politikusnak milyen okból...

Sok politikusnak milyen okból nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
Ha szétnézünk akkor szinte azt látjuk, hogy sok politikusnak nincs gyereke.Ez miért lehet?Rutte, Merkel, Stefan, Juncker, de még Wildersnek sincs pl.
2017. júl. 26. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
karrieristák
2017. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Merkel asszony esetében azért elég érthető... Az oké, hogy mára megöregedett, de láttam fiatalkori képeit is, valahogy nem éreztem volna késztetést még bottal sem megpiszkálni.
2017. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
És Junckert ? Vagy őt se?
2017. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Mi az most jutott el hozzád az a cikk, amiben ezt boncolgatta a kormánymédia?


Amúgy vicces, hogy számon kér egy szinglit, egy meleget és egy olyan férfit, akinek a felesége 52 éves volt, amikor összeházasodtak és volt már két gyereke.

2017. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Merkel asszony esetében azért elég érthető... Az oké, hogy mára megöregedett, de láttam fiatalkori képeit is, valahogy nem éreztem volna késztetést még bottal sem megpiszkálni."


https://www.youtube.com/watch?v=iMpA37Vo25s

2017. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 16 éves korod óta napi 18-22 órát dolgozik az ember, akkor nem feltétlenül akar bevállalni egy olyan dolgot az életébe, ami további napi 10-20 óra elfoglaltságot jelent.


Nem csak lehet - nem lehet kérdése ez, sokan -például én is így vagyok- a hátuk közepére nem kívánnak egy kölköt.

2017. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!