Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire számítsak, ha politikusna...

Mire számítsak, ha politikusnak készülök? Miket kaparhatnak elő a rossz akarók?

Figyelt kérdés

Az én és a családom élete makulátlan. A városban ahol élünk megbecsülnek, szüleim világ életükben segítőkész tisztességes emberek voltak ( ilyennek neveltek engem és testvéreim is ), ha valaki meghallja a nevünket, nem tud rosszat mondani. Nagyszüleim és tágabb rokonság ( unokatestvérek ) szintén "tiszták".

Mégis mit kaparhatnak elő a rossz akarók? Testvérem ittas vezetését? Dédszülőkről olyan információkat, amikről én sem tudok ( pl: Puklinak is előkeresték az AVO-s nagyapját meg a börtönviselt testvérét )?


2016. dec. 18. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha névtelenül ideírogatsz, akkor nem értem milyen választ vársz arra a kérdésre, hogy "Mégis mit kaparhatnak elő a rossz akarók"?


Egy biztos, Laus in ore propria fordescit.

2016. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A tanártüntetés egy másik szereplőjét például úgy sározta be Bencsik, hogy teljesen tiszta volt, viszont az apja névrokona volt egy régi komcsinak. Bencsik végül bocsánatot kért, de ilyenkor többen fognak emlékezni az alap állításra, mint a cáfolatra.


Szóval teljesen mindegy, ha politikus leszel, és aj elenlegi hatalom ellen indulsz, akkor így is, úgy is besároznak.

2016. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!