Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az arabok miért utalják...

Az arabok miért utalják annyira a zsidókat?

Figyelt kérdés

Az arabok miért utalják annyira a zsidókat?

Beszéltem már pár Magyaroszágon élő arabbal és mind szívből utálja a zsidókat. Ezen eléggé meglepődtem, nálunk az országba tized ekkora ellentét sincs, mint az araboknál.

Miért van ez részükről?



2017. júl. 31. 15:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Anno, mikor az ENSZ létrehozta Izraelt, hadüzenet nélkül nekitámadt a környező arab országoknak (azaz ugyanazt művelte mint Hitler Lengyelországban) csak hogy megkaparintson bizonyos területeket magának - Sínai-félsziget, Golán-fennsík, Ciszjordánia. Az arabok erre érthető módon kicsit bepöccentek. Azt már meg se említem, hogy az ENSZ végig a zsidásoknak adott igazat.

Hát igen, a puszipajtás USA-val a hátuk mögött könnyű keménykedni a nemzetközi diplomáciában...

2017. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

off: ha szoba kerult ehy nagymagyar altal a bevandorlas...

a tortenelem soran a vandorlasok mimdig bekovetkeztek, lehet hogy itt az ideje egy ujnak.

Es sosem tudtak megallitani.

Tudomanyos szempontbol szukseges is kulonben belterjesek lennenk.

Es 1400 eve mimden europai hatalom bevandorlo volt. Barbárok a romaiak szemeben.

Vallastalanok. Erkolcstelenek. Satrakban eltek. Allataikkal haltak. Nyers hust ettek.

Ezt meseltek a romaiak roluk amikor a legszebb furdokben aztattak magukat es elveztek az illoolajok illatat.

A romai birodalmat ez romba dintotte.

A magyarok kalandozasai pedog majdnem romba dintotte a viragzo europai kulturat.

Innentol ez kettos merce.

Olyan nincs hogy ezer eve lehetett, ma meg nem. Tudtommal ugyanugy emberek elnek a bolygon.

2017. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!