Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gondoltátok volna hogy a...

Gondoltátok volna hogy a Párizsban elkapott gázoló egy ott bujkáló illegális migráns volt?

Figyelt kérdés
Én azt hittem egy Cseh keresztény turista volt az elkövető . Ismét tévedtem.
2017. aug. 10. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem, soha. Én végig azt hittem, baleset volt.
2017. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Először én is azt hittem de ezt rögtön kizárták
2017. aug. 10. 15:11
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem írtam komolyan. Szerintem elég egyértelműek ezek az esetek.
2017. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Nagyon meglepődtem.
2017. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
es akkor ugye a """""liberalisok"""" szerint megjobban kell oket puszilgatni,simogatni.de csak egyszer az eletben,belegondolnanak abba,hogy biztos hogy ezek az emberek is ugyanugy puszilgatni,meg simogatni szeretnenek minket a nyugati vilagban? szerintem egyertelmu a valasz.ha meg mindig ebben a tolerancia nonszenszben hisz valaki az vagy 12 ev alatti vagy szellemileg visszamaradott.
2017. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem vagyok túl tájékozott, csak az rtl híreket nézem 6kor, de meglepett, h mindenről milyen sokat beszélnek... a híradó végén fél percbe lerendezik az egész terrortámadást. Utána olvastam neten, láttam, h előtte az Eiffel tornyot zárták le terror miatt...

Már annyira mindennaposak ezek, h be sem mondják a hírekbe

2017. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Én azt hittem, Soros György volt a tettes, sőt még mindig azt hiszem, csak a lipsi média hazudik!!!
2017. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem azért mondom; de elég hülye dolog ezzel viccelődni.
2017. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem ezzel viccelődünk, hanem azzal a kétségbeesett próbálkozással, ahogyan próbálják elkendőzni a valóságot.
2017. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
allitolag o is a soros terv resze es soros alapitvanyok penzeltek de a mi viktorunk nem akarta beengedni de hiaba mivel az eu soros kottajabol jatszik
2017. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!