Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Min alapszik a panelházak...

Min alapszik a panelházak visszabontásának elmélete? Lehet, hogy ezek után még beindul?

Figyelt kérdés

Most ezt olvastam, hogy lehet nem lesz ebből semmi [link] viszont szeretném, ha a panelházak továbbra is tartósan megbízhatóak legyenek és éljenek benne az emberek. Ha az kell, hogy visszabontsanak egy két emeletet, akkor tegyék azt. Most mégis miért visszakoznak?


Nem értem az elmélet lényegét. A 10 emeletes ház a nagy súly miatt összedőlne a jövőben, ezért kell 9-10 emeletet visszabontani? Akkor aki ma a 9. & 10. emeleten lakik az hajléktalan lesz?


2017. aug. 10. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
Az elmélet lényege, hogy miként lehet nagyobbat lopni. Ez úgy működik, hogy elgondoljuk, mennyi pénzt akarunk eltulajdonítani egy konkrét alkalommal. Megnézzük a gazdaság milyen szegmense ilyen nagyságrendű, és ezekből hol nem loptunk még. Ezután a szándékolt terepre kitalálunk gy hangzatos mesét, ami alapján ki lehet írni alkalmas összegű pályázatot, ezt mi nyerjük és kész is. Az összedőlő panelházak elmélete erről szól. És ha dől, hát jobb, ha bontjuk. Ugye milyen tetszetős?
2017. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Bár nem vagyok építész,de valahogy én nem nagyon örülnék neki,ha az 1.emeleten laknék és felettem bontogatnák a 8-10.emeletet.
2017. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!