Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is Orbán Viktor a...

Szerintetek is Orbán Viktor a legtehetségesebb magyar politikus a rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés
szó szerint állva hagyja az ellenfeleit, kiváló szónok, kommunikációs képességi kimagaslóak.
2017. aug. 11. 21:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
55%
Ha ennyire nagyra tartod, szólj neki hogy emeljen a fizetéseken
2017. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kb. 2006 óta építette fel a gárdáját, azért tudnak kormányozni, viszont a jogállamiságot,a demokráciát. Embertelen, undorító, gusztustalan, stb.
2017. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Ja. Hitler meg Sztálin is azok voltak.
2017. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon tehetséges és tényleg jó szónok de attól még nem biztos hogy jó politikus.
2017. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Talán valóban tehetséges politikus, de "államférfi", már belőle sem lehet soha...
2017. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos igen. Nagy kár, hogy a tehetségét nem az ország javára fordítja.
2017. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Ja,a prolikat jól eltudja kábítani.

Nyugaton egy napig nem lenne sehol még képviselő sem,nemhogy elnök.

2017. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
2. vagyok. Kiegészítem: a jogállamiságot, a demokraciát tiporják és fogják is! A kormány undorító, gusztustalan. sok ember azt se tudja, hogy milyen gátlástalanul bánt emberekkel,milyen rossz rendszert vezettek be a katasztrófavédelemnél(üzenetben megírom,aki kíváncsi) jó a propagandájuk,visszaélnek vele! lehetne sorolni.
2017. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is. Az ország tönkretételében, az emberek anyagi és szellemi megnyomorításában, gátlástalanságban beteges gondolkodásmódban utolérhetetlen.
2017. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nyugaton egy napig nem lenne sehol még képviselő sem,nemhogy elnök."


Minden kérdésnél van egy Lajtán túl még soha sem járt, tájékozatlan,a nyugatot istenítő alak.


Azt a nyugatot, ahol az alkoholista Juncker unios vezető lehet. Ahol 8 osztállyal Shultz úr kancellárjelölt lehet, ahol egy trampli, és egy rángatózó, grimaszoló hisztis nő közül kell elnököt választani, ahol a luxemburgi elnök feleségének fütyije van...

2017. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!