Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen siralmasak a...

Komolyan ilyen siralmasak a pályakezdő fizetések? Ez hiteles statisztika, vagy kamu?

Figyelt kérdés

Nettó 200 informatikus?

Nettó 160 Pénzügy?

Értékesítő ismerőseim keresnek ennyit.


[link]



2017. aug. 23. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen, hiteles.
2017. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Igen??? Én 85.000-et keresek

8óra, 5 nap, érettségi, 2 szakma.

2017. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen komolyan, Kérdező. Amíg a görény munkáltató megteheti, hogy gombokkal kiszúrja az emberek szemét, addig meg is fogja tenni.

Ha majd nem lesz balek, aki szaréhugyé' robotol neki, kénytelen lesz emelni, különben kopogni fognak a szemei keményen.

2017. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Kelet-Magyarország gondolom rendesen lehúzza a statisztikát.

Pesten bruttó 360-450 alatt nem megy el IT-snek senki, pénzügyesnek se nagyon.

2017. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
igen és ezek még nem is rossz fizuk.
2017. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Magyarországon szinte minden fizetés siralmas, miközben pl. a Sparban az árak hasonlóak, mint Ausztriában. Sőt, valamit olcsóbban megkaptam. Nemrég voltam és sajat szememmel láttam. Sokszor elgondolkozok, hogy lehet egy nép ennyire hülye, szolgalelkű, mint a magyar. A kínai és észak-koreai ilyen.
2017. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Jaj nem kell drámázni, persze az itteni hozzászólók szívesen statisztálnak ehhez, ezt megértem.

A statisztika az OKJ, gimnázium és szakmunkás végzettségűek fizetését is figyelembe veszi az átlagfizetések megállapításánál az egyes iparágakban, nem csak a diplomásokét.

Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy a gépiparban nettó 150-et keres egy diplomás?

Nézd meg mekkora hiány van mérnökökből, és mennyit keresnek egy Knorr Bremse-ben, Bosch-ban, egy Mercesesben, egy Audiban vagy bárhol.

2017. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Nehogy már egy nulla tapasztalattal rendelkező akarjon milliós fizetéseket, mindenkinek el kell kezdeni valahol, aztán majd ha lehúzott 2-3-5 évet akkor kérhet nagyobb bért magának. Amíg nem rakott le semmit az asztalra, addig ez van, sajnálom.
2017. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, párom 230-nál soha nem kapott többet, én diplomás védőnőként 90-es kezdőfizetéssel indultam, de a már 40 éve szakmában lévők sem kapnak többet 140-nél.


Kijöttünk külföldre, kicsit más lett a leányzó fekvése. :)

2017. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

"Nehogy már egy nulla tapasztalattal rendelkező akarjon milliós fizetéseket, mindenkinek el kell kezdeni valahol, aztán majd ha lehúzott 2-3-5 évet akkor kérhet nagyobb bért magának. Amíg nem rakott le semmit az asztalra, addig ez van, sajnálom."


Semmi gond nincs, nye problemá, a pályakezdő húz kifele Németbe mint a vadliba, a tulaj meg üldögélhet majd korgó gyomorral az üres gyárában, és töprenghet, hol bszta el a dolgot.

Lehet ezt így is...

2017. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!