Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar fiatalok hány százalé...

A magyar fiatalok hány százaléka vonult nyugat európára? Van már erről hivatalos statisztika?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 03:26
 1/10 A kérdező kommentje:
50%-ról tudok kb ami elég durva.
2016. dec. 15. 03:28
 2/10 anonim ***** válasza:

Annyi biztos nincs, az inkább a kivándorlási hajlandóság.


Én a 30 alattiakat tekintem fiatalnak, az ő számuk durván 1,7 millió. Kb. 600 magyar dolgozik külföldön, ennek a fele lehet ez a korosztály talán, szóval az én becslésem 15-20%.

2016. dec. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A valosag kozelebb lehet az egymilliohoz, mint a 600e-hez...


Es egyre gyorsul.

2016. dec. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Körülbelül 27,58-9%.
2016. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az durván magas szám.
2016. dec. 15. 08:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Örüljünk annak ,hogy ma már szabad országban élünk ahonnan bármikor ellehet menni,Amikor én voltam fiatal akkor ez csak álom volt,drótkerítés és aknazár volt a nyugati határunkon.
2016. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsónál a pont!!! kérdés, hogy meddig lesz ez.
2016. dec. 15. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:

És ne örüljünk annak, hogy ebből az országból elmenni akar a többség, legfeljebb nem tud. Az aknazárat is kijátszották, és a mai "szabad" mozgást is sokan képtelenek megvalósítani.


Ennek pedig egyik fő oka ez a szemlélet. "örüljünk, hogy csak fél szemünket verték ki, örüljünk, hogy nem mindenünket rabolták el, éhen veszni nem hagytak, stb." Nem, ne örüljünk! Ne tűrjünk semmit, ami önérzetünket bántja, ami károsít anyagiakban és szellemiekben, bárhonnan is jön. És ha majd ez lesz a közgondolkodás, fölöslegessé válik ez a kérdés. Vagy inkább értelmetlenné.

2016. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Magyar egy se. Aki magyar az eleve ki se menne. Ezek a hulladékok meg nem fognak itt hiányozni.
2016. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

"Amikor én voltam fiatal akkor ez csak álom volt,drótkerítés és aknazár volt a nyugati határunkon."



Az nagyon helyes is volt. A disszidenseket akkoriban még kivégezték, amelyiket nem azt meg legalább elverték és lecsukták.

2016. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!