Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szlovákiának szerintetek is...

Szlovákiának szerintetek is nem kéne léteznie?

Figyelt kérdés
Szakolcai szlovákként mondom ezt. Lopott zászló meg lopott föld. Himnusz is egy magyar népdalból ered. Amikor ezt megtudtam mély letargiába süllyedtem... Bennem is megvolt tiniként ez a magyarellenesség de már kinőttem és elkezdtem kutakodni a történelemben mert mindig is érdekelt ez a téma. Kiderült hogy Szlovákiában a történelem oktatás eléggé bűzlik. Tele van hazugsággal Magyarországgal kapcsolatban. Erőszakkal tolják a szlovákok arcába hogy magyar az alsóbbrendű.

2017. szept. 10. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tökéletesen beszélsz magyarul, de volt benned magyarellenesség?

Te egy magyarul beszélő szlovák lennél? Nem hiszem, mert ha beszél is egy szlovák magyarul, akkor sem tud írni. Te magyar vagy. Ha pedig a magyarságod ellenére is volt benned magyarellenesség, akkor vagy ostoba vagy, vagy pedig agymmosott... vagy pedig egy troll. Az utóbbira szavazom.

2017. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2x jártam szlovákiában. 1x gyerekként, másodszor felnőtt fejjel. Mindkétszer mikor kiderült hogy magyarok vagyunk, úgy néztek ránk mint a véres rongyra. Hozzátenném másodszor csak Párkányba mentünk át és az ottani kocsmában az elvileg magyar csapos is köcsögösködött. Továbbmentünk egy másikba ott meg le akartak húzni. Elég rossz tapasztalatok ezek nem? Szlovákia? Ellenségképpel dolgoznak mint itt a Viktor. Itt a Soros az ellenség ott a magyarok.
2017. szept. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!