Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy ebbe a...

Jól gondolom hogy ebbe a kategóriába nagyrészt férfiak, fiúk írnak?

Figyelt kérdés
Írjatok nemet, esetleg életkort. Ha van véleményed arról, hogyan lehetne elérni, hogy a fiatalok - lányok és fiúk egyaránt - jobban érdeklődjenek a poltika iránt, az is jöhet ide.

2017. szept. 16. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok.


Nincs konkrét ötletem.

De a problémákat meg tudom nevezni.

-Ha egy fiatal elkezd érdeklődni a politika iránt, azt veszi észre, hogy szinte senki sem képviseli őt. Nyugdíjasként már épp fordított a helyzet, mivel minden párt az ő szavazatukat szeretné (ezzel nem a nyugdíjasokat szólom le, hanem a pártokat!).

-Megállt az élet a politikában. Nincsenek értelmes viták.

-Ha elkezdenél politizálni, akkor könnyen leszel vagy náci, vagy Soros-bérenc vagy valami hasonló.

-Az hogy kevés fiatal politizál, az egy ördögi kör. Ha egy fiatal véletlenül betévedne egy lakossági fórumra ahol az átlag életkor kb 70 év, akkor el is megy a kedve az egésztől. (Szintén nem a nyugdíjasokat szeretném leszólni, de egy átlagos 70 éves sem érezné otthon magát egy egyetemi bulin.)

2017. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

engem inkább az zavar, hogy a közhelyeknél tovább egyáltalán nem érdekli az átlag embert a politika


mocskosorbán' és akkor ebben ki is merült közügyek iránti érdeklődés.

ja meg korrupció, mert mindenről is az tehet


tíz percig mindenki energiaügyi szakértő, aztán jövőhéten már biztonságpolitikai nagyágyú

és mindenki aki más véleményen van, mint én az egy hülye, foglalkozzon akár tényleg 20 éve szakmailag ezzel

2017. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy így van. Van véleményem. Nem lehet. A politika iránt az érdeklődik, aki érti, akinek fontos az ország sorsa, és aki nincs megvezetve, legfőképpen nem gyűlölködik. Sokan vannak itt, de közülük számosan nem a politika iránt érdeklődnek, hanem gyűlölködésüknek adnak teret. Elég ehhez néhány mocskolódó választ elolvasni, továbbá békés, jó válaszok pontszámát megtekinteni.
2017. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!