Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Soros György magyar állampolgá...

Soros György magyar állampolgár még?

Figyelt kérdés
Mert ha igen, akkor felelősséggel tartozik tetteiért.
2017. szept. 18. 12:58
1 2 3
 1/30 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Igen. Milyen tetteire gondolsz, amiért magyar állampolgárként felelős?
2017. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

Ha nem lenne magyar állampolgár, akkor is felelősséggel tartozna a tetteiért.

De eddig semmi olyat nem tett, amiért pl. börtönbe csuknák.

2017. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
261$ (1)/ (2)
2017. szept. 18. 13:40
 4/30 A kérdező kommentje:
(4) Aki az (1) vagy a (2) bekezdésben meghatározott bűntett elkövetésére felhív, ajánlkozik, vállalkozik, a közös elkövetésben megállapodik, vagy az elkövetés elősegítése céljából az ehhez szükséges vagy ezt könnyítő feltételeket biztosítja, ahhoz anyagi eszközöket szolgáltat vagy gyűjt, bűntettet követ el, és két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel bűntetendő.
2017. szept. 18. 13:51
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Ez miért vonatkozik Sorosra amit most beidéztél? Van bírósági ítélet ellene, vagy valami bizonyíték? (a mindenegybenblog nem játszik, te kis huncut :D)
2017. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
Soros soha nem követett, finanszírozott, stb. terrorcselekményt. Ezt csak az ostoba fajgyűlölők vagy a narancsködtől nem látó birkák hangoztatják, persze nulla bizonyítékkal.
2017. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Még nincsen, viszont tornyosulnak a felhők az égen, ahogyan a figyelem középpontjába került, de nem az én tisztem ítélkezni, én csak idéztem a Btk-ból.
2017. szept. 18. 14:03
 8/30 anonim ***** válasza:
59%
És máris jogásznak képzeled magad. 10 millió jogtudó, házmester, orvos és szakértő országa :D Egyáltalán nem állja meg a helyét Sorosra a BTk-ból származó idézet.
2017. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem bába, sem hóhér, viszont egyből látni, hogy mekkora feszültséget szít polgártársunk tetteinek megkérdőjelezése, hogy közvetve-e, vagy közvetlen tette, azt át kell látni, de a jog nem tesz különbséget.
2017. szept. 18. 14:27
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
Én egyáltalán nem vagyok feszült, csak marha vicces, hogy mindenki ért hozzá. Mint mindenhez (is) ebben az országban.
2017. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!