Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a személyes véleményetek a...

Mi a személyes véleményetek a 9/11-es terrortámadásról? Főként a World Trade Center részéről.

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Ugyanaz, mint az eddigi több száz kérdésben. Egyébként valld be nyugodtan, hogy fikarcnyit sem érdekel az egész, csak unatkozol, és szeretnél megint több oldalas veszekedést szítani, mint az ebben a témában borítékolható.
2017. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

5 éves voltam és apám hívta fel anyámat, hogy kapcsolja be a TV-t. Emlékszem ahogy összedőltek a tornyok. Amire emlékszem még, hogy senki nem értette, hogy ez hogy történhetett. Én most sem értem, hogyan lehettek ilyen gyengék a repülési biztonsági szabályok.


Az összeesküvés elméletek soha nem érdekeltek ha erre gondolsz, és a 99%-uk pár perc kutatómunkával bebizonyítható, hogy hülyeség.

2017. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem zárkózok el 100%-ban a belső munkától, de úgy gondolom, hogy a kockázat-nyereség túl rossz volt ahhoz, hogy ilyesmivel bepróbálkozón egy egyébként sem népszerű Bush-kormány.


Ha belegondolsz, a maihoz képest még gyerekcipőben járt a terrorelhárítás és a reptéri biztonság, és így valósult meg a terrorcselekmény. Még ma is rendszeresek a sok tucat halálos áldozatot szedő merényletek, pedig a mai készültségben eléggé túl van biztosítva a legtöbb nagy esemény, ahol ezek történnek, és magukat aszervezeteket is folyamatosan megfigyelik.

2017. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1: Nem volt célom vitát generálni. Kíváncsi vagyok más véleményére is. Ennyi.. nem kell mindenbe rosszat látni.


Az eddigieket köszönöm,jöhetnek még :)

2017. szept. 20. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Biztos, hogy öntámadás volt, hiszen már egy éve figyelték a terroristákat, és Amerikában tanultak repülőgépet vezetni... A tények makacs dolgok.
2017. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Hamis zászlós művelet volt.
2017. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Nehéz véleményt formálni amíg nem tudjuk mi is történt valójában. A Fahrenheit 9/11 film sorra veszi a megválaszolatlan kérdéseket.


Egyszerűen nem vizsgálták ki, hogy mi történt.

2017. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Igazából semmi, az amcsik kaptak egy pofont, nekünk sok vizet nem zavar.
2017. szept. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!