Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar munkaügyis dolgozókna...

A magyar munkaügyis dolgozóknak miért ennyire negatív a hozáálásuk?

Figyelt kérdés

Munkaügyi központban érdeklődtem egy levél után ami már 1 hete megérkezett. Ez a levél kellett volna hozzá, hogy elinduljon az ügyintésés.

A munkaügyis nő nem tudott semmiről, körülnézett a papírok között, de nem találta. Láttam hogy ugyanolyan papírok vannak az asztalon ezért egy picit megnézegettem.

Erre nekiállt vergődni, mert mit képzelek magamról hogy más papírjait nézegetem, biztos visszakarok élni más adataival.

Hogyne. Főállásban ellopom,árulom, mások személyes adatait. Sőt néha vissza is élek vele, telefont veszek más nevére stb.(nem) Én csak segíteni akartam.

Oké nincs jogom nézegetni, de 1 szobával arrébb ott van a gépterem, minden gép tele van mások önéletrajzaival, mert mindenki odajár nyomtatni... Ja ott nem baj?

Ha akarom 2perc rálökök egy olyan vírust amit észre se vesznek és összelopkodom még a gmail címeket is. Hol érdekel engem az hogy Kiss Jónásné 1980-ban született Pakson?

...


Majd telefonon értesítenek, de valamiért soha nem tudnak felhívni (meg se próbálják)


Erre megkérdezi hogy van-e mobilnet a telefonomon? van... Hát persze azért nem tudnak felhívni mert netezek a telefonon!!!44 (nagyon kioktató jelleggel mondta)


Melyik a szánalmasabb:


-ennyire hülyének néz

-egy ilyen ócska hazugsággal akar átverni

-tényleg ennyire hülye és nemtudja hogy a 2-nek semmi köze egymáshoz



2017. márc. 6. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl kényelmes az életük,nem tudják mi a teljesítménykényszer,de ők megtudják mondani ki hová menjen robotolni..
2017. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre nagyon egyszerű a válasz: a legtöbb munkaügyis elintézte, hogyha nem csinál valami komolyabb zűrt ki se lehessen robbantani onnan, más ne kerülhessen a helyére. Lényegében nincs félelemérzetük, hogy esetleg kirúgják őket, emiatt sz@rnak bele a munkájukba. Nálunk is csinálnak olyanokat, hogy az ember haja égnek áll tőle. Ismerősömet hegesztő és médiás végzettséggel CNC-s munkár akarták elküldeni és még ők voltak belázadva amikor mondta nem akarja elvállalni, mert ő nem ért a CNC gépekhez.
2017. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!