Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ilyet csinálhat a fogorvos?

Ilyet csinálhat a fogorvos?

Figyelt kérdés

Húgom a gimnázium 10.évfolyamában kezdte el a fogszabályzást.Elvileg valamennyi állami támogatás van rajta.

Úgy volt,hogy mire leérettségizik,addigra kész lesz.

Most érettségi után visszament,és azt mondta,hogy ő innentől nem látja el,mert már nem ebbe az iskolába jár.

Kifizettünk 120 ezer Ft-ot.


2017. szept. 28. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a szép magyar valóságban (Csak 120ezer?)
2017. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

18 év alatt volt,akkor amikor elkezdték,és elvileg kész kellett volna lenni vele már idén.


De sokszor hanyag volt,nem fogadta időben,volt,hogy el is szakadt,stb.


Szerintem ha már fizettünk érte akkor úgy lenne tisztességes,ha elkezdek valamit,akkor én fejezem be.

Pláne fogszabályzásnál,ami egy hosszú folyamat,és ő kezdte el,akkor ne passzolja le másnak.


Tudom,az a baja,hogy adni kellene még neki pénzt,mert mikor ott ült húgom állandóan az asszisztenssel arról beszélnek ki melyik külföldi országban volt idén nyaralni vagy hová mennek.

2017. szept. 28. 20:22
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké,hogy volt rá valamennyi állami támogatás,de magánbetegként is fogadott minket,mivel neki ment zsebbe a maradék.


Csak ugye már megkapta a pénzt érte,utána már nem is kedvesek.

2017. szept. 28. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező!

A szolgáltatásoknak ára van. A húgod eddig TB alapon csináltatta, csak az a helyzet, hogy azért a fogorvos sz.rt se kap. Mindenesetre a kiadásait, a szaktudását rohadtul nem fedezi. Sokkal többet kap, ha ugyanazt maszekban csinálja meg.

Ez ellen nem tudsz mit tenni...

Neked kell eldönteni, hogy hajlandó vagy-e a fogászati ellátásért fizetni, vagy sem.

2017. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kezelés bizonyos részét támogatta a tb.


Állam és magán is egyben.

A 120 ezret,ami kifizettünk,ő azt saját zsebbe kapta az állami fizetésén felül.


Ha ő kap államilag is fizetést,akkor nem tudom mi a problémája,attól,mert a tb által támogatott egy része,ő azt még nem ingyen csinálta meg,hanem ő is kap fizetést az államtól.


Nekem az elvvel van a problémám,és ez eléggé gáz az orvosra és a helyre nézve is,hogy valamibe belekezdek és más fejezze be.

Amikor elkezdtük ezt,azt mondta ennyi idő és szó sem volt arról,hogy ő csak max eddig kezeli.


Mindenesetre az ismerőseimnek nem fogom ajánlani ezt a rendelőt,az biztos.

2017. szept. 28. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehúzós tróger a fogorvos akiről írsz !
2017. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Minden orvos lehúzós tróger. Ebben különbség nincs.
2017. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Magyar valóság. Elég általános jelenség az orvos társadalomba a lehúzás. A beteg meg egy munkadarab. Ebbe bele untam, ez meg selejtül sikerült, stb.
2017. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jellemtelen alak a fogorvos, az ilyen általában nem is jó szakember, nem igazi orvos, hanem lejmoló. Öt az erdekli h minél több penze legyen , a paciens es a szakmája kevésbé.

Nincs lelkiismerete.

Szerintem is, amit elkezdett , be kéne fejezze, de nem érdekli.

Jobb is ha elkerül onnan a lány, mert nincs jó kezekben.

Minden mindennel összefügg, ilyen jó szakember nem lehet

2017. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!