Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz a vége a sok illegális...

Mi lesz a vége a sok illegális bevándorlók bejövetelének?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Volt egyszer egy Erdély nevezetű valami, ahol nem volt elég magyar (akkoriban még nem kutyát neveltünk gyerek helyet de mégse volt elég ember), behoztak olcsó munkaerőt, románokat.

Lassan lassan egyre több román élt Erdélyben, egy szép napon pedig már többen voltak mint a magyarok. Persze mi jó szokásunkhoz híven szeretjük a franciákra fogni de a valóság az, hogy elvesztettünk egy országrészt csak azért, mert túl sok románt telepítettünk be, mert a gazdasági érdekek előrébb voltak mint a nemzetiek.


Most mért lenne más vége? Ha elég sokan lesznek akkor majd nem "jófejségből" fogjuk a kereszteket levenni a templomok tetejéről hanem azért, mert ők parancsolják meg nekünk.

2017. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Shai-Hulud ***** válasza:
55%

Az EU lélekszáma kb 580 millió. 2015 óta kb 1 millió legális és illegális bevándorló került be az Unió területére.

(Magyarországra csak néhányan, aki tehette az tovább is ment innen.)

Téged nagyon zavar ez a kb 2 ezreléknyi bevándorló?

Ebben az ütemben úgy 500 év kell, mire többségben lesznek.

A helyedben én nem aggódnék annyira, mint azt kormányunk szeretné.

2017. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Hogy mi lesz a vége? Az 1. válaszolóhoz hasonló fajgyűlölő rettegők előbb-utóbb belehalnak a félelembe.
2017. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Újabb holokauszt.
2017. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

#3 mi a fajgyűlölet abban, hogy Magyarországon magyarokat szeretnék látni? Miért rosszabb egy olyan ország ami önfenntartó és nem szívja el máshonnan a tenni képes embereket? (vagy Franciaország jót tesz nekünk azzal, hogy viszi a képzett orvosainkat? Mi se teszünk jót Szíriával ha idetelepítjük a lakosságuk értékesebb részét. Ha meg válogatás nélkül hozzuk őket akkor még magunkkal is kitolunk )


#2 kb. 511 millió az EU lakossága, amiből 36 millió az EU területén kívül született. Szóval már most van 7%-nyi "idegenünk". 44 milliónyi muszlimunk, javíts ki ha tévedek de mintha a muszlim nem lenne az őslakosok vallása. (abból kiindulva, hogy a keleti blokkból átlagosan 10% vándorolt ki nyugatra 1990 óta a jobb élet reményében szerinted mennyien jönnének háborús övezetekből? Szíria, Afganisztán, Irak kb. 90 millió lakossal rendelkezik és akkor még csodás Afrikáról ahol évente 80 millióval nő a lakosság nem is beszéltem)

Az egymillió menekült meg csak 2014-2016 között 3,2 milla a wikipedia szerint. 2014-626 960, 2015-1 322 825, 2016-1 259 955 ( [link]


Lehet Viktorék túltolják a bevándorlás ellenességet de azért ha évente 1-2 millával kevesebb gyerek születik mint ami fenntartaná a létszámot és a helyükre bevándorlók jönnek akkor teljesen reális az amit írtam. (arról nem is beszélve, hogy bevándorlóéknál nem a 0-1 gyerek a divat)

2017. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Demográfiai átalakulás az eredmény, megváltozik a népesség etnikai összetétele a migrációnak köszönhetően, ahogy arra már számtalan példát láttunk a világban az utóbbi évszázadokban.


"Az EU lélekszáma kb 580 millió. 2015 óta kb 1 millió legális és illegális bevándorló került be az Unió területére. (Magyarországra csak néhányan, aki tehette az tovább is ment innen.) Téged nagyon zavar ez a kb 2 ezreléknyi bevándorló? Ebben az ütemben úgy 500 év kell, mire többségben lesznek. A helyedben én nem aggódnék annyira, mint azt kormányunk szeretné."


Azért ez bonyolultabb ennél. Az EU-ban 5 millióan születnek évente. Tegyük fel ebből 4-4,5 millió tartozik európai népcsoporthoz. Az európai nők átlag 1,5 gyermeket vállalnak, a kisebbségeknél ez magasabb, közelít a 3-hoz, de náluk is lassan csökkenhet.

Afrikában 36 millióan születnek évente. Ezért valószínűleg a migrációs nyomás fokozódni fog, de számoljunk csak tartósan, évtizedeken át évi 1 millió érkező és letelepedő migránssal. Ezen tendenciákat demográfiailag előrevetítve a számuk az évszázad végére Európában közel 200 millióra nő. Közben az őslakos népek száma 450 millióról körülbelül 290 millióra csökken. Így cserélődik ki a népesség, ami sok nyugati nagyvársoban már most is nagyon szembetűnő.


Egyébként a demográfiai, népességváltozások Afrikában sokkal gyorsabban, nagyobb mértékben zajlanak. A kontinens népessége 1900-ban 130 millió volt, 2000-ben 1 milliárd, 2100-ra 3-4 milliárd között lesz.

2017. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Évi 2 millió bevándorló esetén pedig már valószínűleg 2080-2090 körül kisebbségbe kerülnének az őslakosok.
2017. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Shai-Hulud ***** válasza:
0%

"511 millió az EU lakossága,"

Bocs, igazad van, 508-at akartam írni, figyelmetlen voltam, az én hibám.


"amiből 36 millió az EU területén kívül született. Szóval már most van 7%-nyi "idegenünk""

Igen, például te is, én is, és minden 13 évnél idősebb magyar állampolgár is az EU területén kívül született. :-)


"javíts ki ha tévedek de mintha a muszlim nem lenne az őslakosok vallása."

Így van. Mint ahogy a világ nagy részénél pedig nem a kereszténység az őslakosok vallása. Mi viszont fegyverrel, gyakran népirtással terjesztettük a saját vallásunkat.


A menekültek számáról szóló "tudósítások" igen változatosak, és nagyon eltérőek, attól függően, hogy melyik kormány adatait vesszük alapul. Érdekes, hogy mostanában a no-go zónákról sem hallani, mióta több ilyen zóna lakosai kiröhögték a riportert, mikor azt kérdezte, hogy félnek-e...

De tudom, azért rettegni kell a "migrácsoktól", mert pártunk és kormányunk azt mondta.


"de azért ha évente 1-2 millával kevesebb gyerek születik mint ami fenntartaná a létszámot és a helyükre bevándorlók jönnek akkor teljesen reális az amit írtam."

Nem reális. Számold ki, még az általad leírt adatok alapján is 3-400 év kellene, hogy a bevándorlók létszáma megközelítse az "őslakosokét" (akik mellesleg szintén bevándorlók, csak 1-2 ezer évvel előbb igázták le az előttük itt élő népeket.......

2017. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

"Az EU lélekszáma kb 580 millió. 2015 óta kb 1 millió legális és illegális bevándorló került be az Unió területére. "


Igen, csakhogy ne felejtsd el, hogy nem az EU egészében oszlanak el 1 millióan, hanem annak csak egy részén (Nyugat-Európa egyes országai), továbbá 2015 előtt is volt már bevándorlás, valamint a demográfiai tendenciák sem az őslakosságnak kedveznek. Ötven éven belül nagy változások lesznek, és egyelőre nem úgy néz ki, hogy számunkra kedvező irányban.

2017. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

"Igen, például te is, én is, és minden 13 évnél idősebb magyar állampolgár is az EU területén kívül született. :-) "

mind a 40 millió lengyel is :) jah nem jön ki a matek. ez a 36 millió tényleg olyan aki nem a mosatni EU területén született.


"Így van. Mint ahogy a világ nagy részénél pedig nem a kereszténység az őslakosok vallása. Mi viszont fegyverrel, gyakran népirtással terjesztettük a saját vallásunkat. " nincs bajom a vallásukkal csak azért írtam, hogy lásd, hogy épp elég második generációs bevándorló él már az EU-ban, mert a 44 millió csak úgy jöhet ki, ha egy részük már itt született.


"Nem reális. Számold ki, még az általad leírt adatok alapján is 3-400 év kellene, hogy a bevándorlók létszáma megközelítse az "őslakosokét" (akik mellesleg szintén bevándorlók, csak 1-2 ezer évvel előbb igázták le az előttük itt élő népeket......

"

Évente 1 millió bevándorló mellett ha az EU-s államokban marad az évi 9-10 születés/ ezer ember és csak fele úgy szaporodnak mint otthon (Irakban vagy Afganisztánban) akkor 171 év múlva lesznek többségben, ha úgy szaporodnak, mint otthon akkor 84 év múlva lesz a jeles esemény.

2017. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!