Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kellene gyűlölni az...

Laca700 kérdése:

Miért kellene gyűlölni az elmúlt rendszert?

Figyelt kérdés
Miért is? Az a rendszer is a történelmünkhöz tartozik,és az akkor élt emberek nem tehetnek róla,hogy akkoriban éltek. Az ember nem választhatja meg,mikor születik,és szerintem mindenki akkor teszi meg a hazájáért amit kell,amikor éppen él. Azok akik akkor éltek,és dolgoztak,esetleg a fegyveres erőkben szolgáltak,ők is a hazájukat szolgálták,ráadásul itt maradtak,és nem mentek ki. Miért nem lehet pl az akkori kitűntetéseket viselni,mint például Oroszországban? Ma már az az ország sem kommunista. Sőt.hogy tovább menjek valahol azt hallottam,hogy Németországban is lehet a harmadik birodalomban kapott kitűntetéseket viselni,azon kikötés mellett,hogy a horog keresztet ki kell róla maratni. Lehet hogy ez az infóm téves,de magam láttam képen egy akkori ss -tisztet lovagkeresztel. Azt hiszem azóta már meghalt a bácsi,de a lényeg ugyan az. Bárki,bármikor született,dolgozott ,élt szolgált a hazáját szolgálta. Ugyan ezen okból voltak sztem hősök a világháborúban elesett Szovjet- Német,és Magyar katonák is.
2017. okt. 1. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell. De vissza sem kell hozni.
2017. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki sem az akkor élt embereket gyűlöli, hanem az elnyomókat, akik életben tartották azt a rendszert.
2017. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azért gyűlölöm mert ha a vasfüggöny másik felére kerülünk most úgy élhetnénk mint az osztrákok.
2017. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szántóvető ***** válasza:
"hanem az elnyomókat, akik életben tartották azt a rendszert."-akkor elég sokan fogják gyűlölni a fidesz-rezsim életben tartóit is néhány évtized múlva.vagyis a Magyar embereket.
2017. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!