Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történt Ausztriában? Miért...

Mi történt Ausztriában? Miért kellett ismételten választani? Eddig megúszták a bajt, most meg egy szélsőjobbos vezetőjük lesz? Ez kihathat ránk is?

Figyelt kérdés

Itt ülök vagy fél órája a gép előtt mivel elolvastam ezt a cikket [link]


Félek, Franciaország megúszta , Németország is, Ausztria nem? Mi lett ezekkel? Kilátásba helyezhető itt is egy ilyen kaotikusabb helyzet mint most van a fidesszel? Nagyon tartok egy esetleges jobbik kormánytól, és ha az eddig szerintem felvilágosult Ausztria megszavaz egy szélsőjobbost akkor itthon se kizárt, és akkor viszont kizárnak minket ez EU-ból és éhen veszünk logikátlan emberek miatt.


Remélem tévedek és ez valami vicc választás volt, de csak remélem. Pont az osztrákok... pont ők akik mindenben demokratikusak voltak most megváltoztak?!


2017. okt. 15. 19:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%
Miért baj, ha konzervatív párt jut hatalomra? Nem az a konzervatívzmus, amit a fidesz csinál...
2017. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
79%

Nem ismered az osztrákokat.

Én laktam és dolgoztam is közöttük.Ők mindig is jobbra húztak.


Ausztriában nem volt olyan erős a liberális propaganda, mint Németországban.


Én mondjuk nem értem miért "megúszásról" beszélsz.Mit úsztak meg?

A migránsokat tuti nem fogják megúszni megfelelő politika nélkül.

2017. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%
Mi történt Ausztriában ? Észhez tértek. Na mi van ha nem a ballibsik nyernek valahol akkor már vége a világnak?
2017. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Megúszták eddig a szélsőséget. Milyen propagandát ? Tehát szerinted aki felvilágosult az egyből bedőlt a "liberális propagandának"? Gondolom akik ezt mondják azok hisznek a Soros-tervben is... meg a " összes migráncs elveszi a magyarok munkájában is" Eddig azt hittem, hogy csak magyarok ilyen szemellenzősek..
2017. okt. 15. 19:58
 5/44 anonim ***** válasza:
73%

Kiestek a zöldek is, hála Istennek.


Az a vén kommunista,ferde hajlamokkal megvert Ulrike Lunacek most biztos csalódott.

2017. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
44%

Ausztriában a szélsőjobboldal lágyabb, mint nálunk a Fidesz.

Úgy hogy erről ennyit.

2017. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
56%

" Tehát szerinted aki felvilágosult az egyből bedőlt a "liberális propagandának"?"


Igen.

Aki felvilágosult az igazából egy elsötétült elmebeteg.A "felvilágosultak" akik több migránsért tüntetnek, azok akik hisztiznek a genderpolitikáért meg a színes kisebbségekért.

2017. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
44%

#7


Én felvilágosult vagyok, mégsem teszek ilyet.

Szóval valami baj van a logikáddal...

2017. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
36%
Az történt hogy oda is bejutottak a migrantok és az eddigi kormány nem sokat tett ellenük.
2017. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
66%
Jaj ez a libsi nyafogás. Mit gondolsz, miért nyernek mindenhol a konzervatívok, és erősödik mindenhol a szélsőjobb? Azért mert az embereknek elegük van a muszlimokból,a bevándorlókból, a terrorizmusból, a kisebbségekből, az állam pénzén eltartottakból, és a mindezeket védő, a realitásoktól teljesen elrugaszkodott libsikből. Én kimondottan örülök az eredménynek, és remélem hogy Európában hamarosan mindenhol jobbközép vagy jobbszélső kormányok lesznek. (Erre felé tartunk). Addig is javaslom keress egy safe spacet ahol nem bánthatnak a csúnya gonosz "nácik", akik többek között a te megszokott, és természetesnek hitt életstílusodat szeretnék megóvni még pár száz évre ettől a csűrhétől.
2017. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!