Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történt Ausztriában? Miért...

Mi történt Ausztriában? Miért kellett ismételten választani? Eddig megúszták a bajt, most meg egy szélsőjobbos vezetőjük lesz? Ez kihathat ránk is?

Figyelt kérdés

Itt ülök vagy fél órája a gép előtt mivel elolvastam ezt a cikket [link]


Félek, Franciaország megúszta , Németország is, Ausztria nem? Mi lett ezekkel? Kilátásba helyezhető itt is egy ilyen kaotikusabb helyzet mint most van a fidesszel? Nagyon tartok egy esetleges jobbik kormánytól, és ha az eddig szerintem felvilágosult Ausztria megszavaz egy szélsőjobbost akkor itthon se kizárt, és akkor viszont kizárnak minket ez EU-ból és éhen veszünk logikátlan emberek miatt.


Remélem tévedek és ez valami vicc választás volt, de csak remélem. Pont az osztrákok... pont ők akik mindenben demokratikusak voltak most megváltoztak?!


2017. okt. 15. 19:47
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Engem ne védjem meg egy jobboldali ember sem, nem szorulok a védelmükre, nagyfiú vagyok már el tudom dönteni, hogy melyik társadalmat választom és melyik mellett állok ki még akkor is ha össze vissza küldözgettek egyéb videókat. Egyik kommentelő írta , hogy ha ki lennének utasítva a muzulmánok akkor nem lenne terrorizmus, és szerintem ezt komolyan gondolta, Breivik náci terrorista, akkor most az összes jobbost kitennétek? De nagyon leszerepeltetek előttem.
2017. okt. 16. 20:42
 42/44 anonim ***** válasza:
40: Aztán minek linkeljek be neked bármit? :D Dolgozz már meg a bértrollnoki fizetésedért. :D Félperc alatt találsz tucatnyi Brexites fórumot. Ja, hogy ezt a bértrollnoki képzésen nem tanítják. :D
2017. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Kérdező: Breiviknél próbálták megmagyarázni, hogy szabadkőműves és zsidó imádó volt, ezek miatt lett terrorista. :D
2017. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Imádom amikor a neonáci, "fehér az igaz faj" gyökerek és a genderelméletes libtardok ölik egymást. :)


Ausztriában alapvetően 10 éve van nagykoalíció. Pánikolni nem kell mert konzervatív párt nyert. Ugyan sanszos hogy az fpö vel alakítanak kormányt, de úgy gondolom h radikális döntésekre nem kell számítani. Esetleg megnyírbálják kicsit a bevándorlók, köztük nekünk magyarok juttatásait is. Gond akkor lenne ha az fpö nyert volna. Ők titokban eu ellenesek még mindig, persze kifelé megy a cukiskodás. Jah és felőlük 2 diplomás mérnök-orvos is lehetsz, akkor sem látnak szívesen.


A szélsőségek sosem jók, egyik irányba sem.

2017. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!