Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kvóta-rend...

Hosszúhajú kérdése:

Mi a véleményetek a kvóta-rendszerről és azon belül a felső határ nélküli kvótáról?

Figyelt kérdés
Én Fideszes vagyok, ezért nyilván ellenzem. Nem támadó és nem primitív hozzászólásokra vágyom hanem szeretném, ha egy ellenzéki, avagy kvóta-párti ész érvekkel meg tudna győzni arról hogy miért jó ez nekünk?

#FIDESZ #migráció #betelepítés #kvóta #felső határ nélkül kvóta
2017. okt. 20. 21:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9 Orbán most jelentette be , hogy elkezdődött a z Eu kvótaterv megvalósítás A másik pedig hogy az az 1200 ember elkezd szaporodni, aztán jönnek majd vegyes házasságok, a kultúra hagyomány fehér ember háttérbe szorul,..gondolkodjunk úgy, hogy most nem 2017 van, hanem 2117 hol állunk mos? Eu egy olvasztótégely, ahol a nemzeti határok elmosódtak, Európa lakossága csak nagy részben fehér, a kultúrák összekuszálódnak, magyar mellett migrációs iskolák lesznek több nyelven nemzet szerte, a bűncselekmények megtöbbszöröződve...
2017. okt. 20. 22:07
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
7! Aki az afrikából idesereglő népséget menekültnek nevezi a bevándorló helyett, az minimum téved. És akkor nagyon enyhén fogalmaztam.
2017. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%
Nehéz úgy vitatkozni, hogy a kormánypropaganda hazugságaival érvelsz - nem értem minek akartál nem támadó és nem primitív párbeszédet, ha nem vagy rá képes.
2017. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%
Én fidesz szavazóként se nagyon hiszek a Soros tervben. De mikor olyan hírek jönnek hogy ujjabb befogadási mehanizmust készítenek elő kétségeim támadnak saját véleményemben.
2017. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos igazat mond . Riportokat lehet nézni több forgatócsoporttól amiken a menekültek beszélnek , hemzsegnek Irakból , Pakisztánból , Indiából , Egyiptomból , ott egyáltalán nincs háború . Jönnek Szíriából is de annak baromi nagy a kiterjedése nincs mindenhol életveszély . Aztán a sok menekült a támogatásból kiruccant az őshazába meg bejárta a térséget és vissza pofátlankodik a befogadó országba meg ahová betud jutni segélyért ingyen élősködni . Vissza küldeni mindet a sivatagba .
2017. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
43%
én nem vagyok fideszes de a kötelező kvótát ellenzem, azt, hogy választhatnak az országok mennyit fogadjanak be azt nem...ő döntésük. Viszont egy dolog van amit nagyon utálok, ha az emberek torkán lenyomják, hogy rettegjenek a menekültektől és csak Orbán tud tőlük megvédeni. Ma a buszon is egy nyugger hangosan osztotta a nézeteit hogy "eeezek nem menekülnek sehonnan, idejönnek a mocskos gazdasági menekültek". Honnan tudja, hogy mi elől menekülnek? Talán az M1TV-ből?
2017. okt. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
13 persze hogy nem vagyok rá képes hiszen addig alig hallottam valami ellenérvet. én jöttem a kultúrával a hagyománnyal gazdasággal, fehér néppel, jövőbe mentem hogy kifejtsem a nézeteimet, de nem igen hallottam okos ellenérvet . pl nézd ennek az lesz majd a jó oldala hogy a gazdaság, hogy a oktatási rendszer, hogy a... ebből a szempontból... hogy a munkavállalás. Állok elébe ha valaki megmondja mi fog származni ebből mi lesz ennek a következménye, ha távlatokban elemezzük. és igen a mi szempontunkból kell nézni mert a többség nem menekült. -van pár szegény sorsú magyar család, irány Kalifornia! és naná, hogy illegálisan. Emlékszem annak idején vagy 10 évvel ezelőtt volt egy magyar család, aki cigány származású volt elment Amerikába és menedékjogot kért, mondván hogy a cigányok helyzete rossz Magyarországon. A menedékjogot megkapta és az egész magyar társadalom kiakadt rá, hogy milyen alapon, nincs itt háború, nagyon jól megvan a többi cigány és magyar család is. Na most ugyanez történik, csak kívülről nézzük. ha elismerjük hogy jogosan vannak itt a bevándorlók és segíteni kell nekik, akkor gyakorlatilag párhuzamot vonva az előbbi példával, azt erősítjük hogy az említett cigány család menekült kérelme jogos volt, és igen is lehet menni más cigánynak és szegény sorsú magyarnak is, és a menedékjog mindenkit megillet. mehet fél magyarország
2017. okt. 21. 00:26
 18/24 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavar, hogy mindenhol ezt a xart nyomják a képembe, komolyan, a napilapból ami jár a 16 oldalból 1 teljes oldalon egy kék hirdetés van az újabb kérdőíves baromságról és ez megy hetekig, megint... a tévében a reklámok között mindig ezt tolják.

Nekem sem kellenek ide migréánsok, de valahogy már jobban utálom a hülye kampányukat mint a migránsokat.

2017. okt. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%

Nos, nem vagyok fideszes (alighanem soha nem is leszek az): Nem rajongok a gondolatért, hogy migránsok mászkálnak át rajtunk, de nem tudom ilyen egyszerű aspektusból nézni a dolgot. Orbán ugyanis egy elég sunyi politikai játszmát játszik. Ha a migránsokkal baja van, akkor úgy gondolom, ugyanazok az elvek kellene, hogy vonatkozzanak a letelepedési kötvényesekre is. Erről mégsincs szó. Milyen furcsa, hogy a pénz mennyire felül tudja bírálni a hangoztatott elveket, igaz? Amíg a nyílt porondon zajlik a nagy migráns ellenes, szavazatgyűjtő kampány, addig a hátsó ajtón jönnek befelé a fizetővendégek. És nem, nem mondhatni, hogy jaj de ellenőrzött személyek lennének! Ellentétben azokkal, akiket a kvótarendszer alapján kellene befogadni.

Na ez az éj bajom! Hogy ez sem egyéb, mint egy mocskos politikai játszadozás.

2017. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
igen, a letelepedési kötvényes dolog tényleg jó érv. csak az annyiban más, hogy nem "veszélyes" országból érkeznek ide. az ő megjelenésük nem okozott akkora riadalmat, mert be tudtak illeszkedni az európai normák közé, és mivel ezzel probléma nem volt, nyitott volt a kormány is. most a kimutatható erőszakos és fanatikus bűntettek számát mérve kellene felülvizsgálni a kérdést. Nem az ellen vagyok, hogy befogadó ország legyünk, hanem hogy a saját nemzetük biztonságát tegyük első helyre. Ha 1200 orvos, ügyvéd, lelkész, egyetemi hallgató, ...akarna belépni Hozzánk, az megint más megítélés alá esik. és ami még nekem dühítő, a kijelentés, hogy nincs felső határ, pont abban az időszakban amikor amúgy is ijesztően és látványosan sokan tartanak erre, ebben az időszakban kijelenteni egy ilyen mondatot, az hatalmas veszéllyel jár.
2017. okt. 21. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!