Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A feministák az egyik legképmu...

A feministák az egyik legképmutatóbb csoport?

Figyelt kérdés

A feministák általában bevándorlóbarátok.

Ez az állítás igazolja azt,hogy a feministák ugyanahhoz a liberális csoportosuláshoz tartoznak, mint a bevándorlóbarátok vagy a radikális genderizmust támogatók.


Logika viszont nincs benne, a logikus az lenne,hogy a feministák kifejezetten elleneznék Afrika meg Közel-Kelet betelepülését, ugyanis ott a nőnél még egy kecske is többet ér.


A legelső állításomat,mely szerint a feministák bevándorlóbarát, azzal is alátudom támasztani,hogy amikor komoly nemi erőszakkal kapcsolatos események történtek a kontinensen, amit idegenek követtek el, mintha nem is léteztek volna amúgy állandóan hőbörgő feministák,síri csend volt.Vajon miért?Azért, a feminista szervezetek mind bevándorlóbarátok, nem mertek a "fősodrás" ellen menni.Ennyire feministák, sokkal inkább számító sárkányok.


Egy másik probléma, a vallás.

A kereszténységet rendszeresen támadják, akcióznak templomok ellen.

Ellenben, mecsetek ellen nem, pedig ott aztán van női elnyomás.Talán félnek, hogy pár muzulmán egy sötét utcában kifigyeli őket és elbeszélgetne velük a kis "akciójuk" után?Naná, a feminista egy gyáva fajta.

A keresztények Isten bárányai, azoktól nem félnek, na de a muzulmánok, mint a Trónok Harcában a rémfarkasok.



Személy szerint, ezek az okai,hogy mélységesen megvetem a feministákat.



2017. okt. 29. 18:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%
Gyerekek, mondja valaki, hogy #10 nem a NŐKÉRT létrejött szervezeten kéri számon, hogy nem oldja meg a világ minden létező problémáját... Ez a legdurvább példája annak, hogy valaki örökösen anyuci szoknyája mögé akar bújni. Nyugi #10, vannak szervezetek akiknek ez is a céljuk, de mint ahogy a környezetvédőkön sem kéred számon, hogy nem akarják megoldani az éhezés problémáját, úgy a feministákon is fölösleges számon kérni, hogy nem az afrikai diktátorok megdöntésén munkálkodnak első sorban.
2017. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#8 Nézd, alapvetően én azon a véleményen vagyok, hogy a Magyarországon történő dolgokkal kell foglalkoznunk. Sajnálatos, ami a Közel-Keleten történik, de ha mi innen próbáljuk rájuk erőltetni az értékrendünket, abból ugyanaz lesz, mint abból, hogy az amerikai hadsereg rendszeresen próbálja elvinni oda a demokráciát. Én abban hiszek, hogy ha hagyjuk békében fejlődni az arab országokat, akkor előbb-utóbb a fejlődés útjára lépnek (pl. megjelenik náluk egy Atatürk kaliberű fazon, aki átrugdalja őket a 21. századba). (Most tekintsünk el attól, hogy neki is most akarja lerombolni az életművét egy idióta...)


A "migráns" nem egy homogén halmaz. Van köztük bűnöző, ahogy minden más embercsoportban, de a túlnyomó részük nem az. Én se amellett vagyok, hogy mindenkit be kell fogadni, és aki bűncselekményt követ el, azt szerintem ki kell toloncolni, de aki a háború elől menekül, annak épp elég baja van a te gyűlölködésed nélkül is.


Arról, hogy a szilveszteri erőszakoskodók bűnözők, közmegegyezés van (én legalábbis még nem láttam olyan embert, olyan véleményt, ami mentegette volna őket). Amint megjelenik a szokásos "minek ment oda kivágott felsőben" mentegető is (ahogy a nemi erőszakos hírek 99%-ánál), ott lesznek az őt lecsesző feministák is.


"Ha pedig az ottani férfiak fenekében lenne vér, rég megtorolták volna azt, amit a nőkkel tettek."


Valahogy a neten mindenki olyan magabiztosan adja elő, hogy ő bezzeg milyen bátor lenne egy csapat gépfegyveres dzsihádistával szemben...


Az Ákos körüli balhé röhejes volt, ebben egyetértünk (nem kis részben azért, mert legalább húsz éve tudja róla mindenki, hogy konzervatív, de hát újszülöttnek minden vicc új).


"A feministák rendszeresen akcióznak templomok ellen"


Ebből a rendszeresből mondjál már legalább 4-5 esetet az elmúlt tíz évből, mert a Pussy Riot balhéján kívül (már ha a templomban protestdal éneklése annyira durva támadásnak minősül) csak az idióta szélsőséges Femen rémlik (velük a legtöbb feminista nem azonosul), illetve google-on még egy argentinai esetet találtam, de ha már szerinted itt, Európában ilyen rossz a helyzet, ne kelljen már Dél-Amerikába menni példákért.

Egyébként továbbra sem hinném, hogy a magyarországi pár tízezer fős muszlim közösség nagyobb veszély a nőkre, mint a KDNP.


"pedig ha a keresztények fele annyira lennének "olyanok", mint muszlimok, a legtöbb liberális meg feminista a belső szervénél fogva lenne a parkok fáira lógatva.Szóval, köszönjétek meg,hogy a keresztények "szelídek"."


Igen, ezt volt szerencsénk látni a középkorban, de aztán jött a felvilágosodás, terjedt a szekularizmus, nálunk pluszban még volt a kommunista rendszer is (valami jót csak csinált az is...) emiatt visszaszorult a hatalmuk. Európa nem azért kulturált, mert keresztény, hanem azért, mert szekuláris. Amíg keresztény volt, addig boszorkányüldözések, eretnekégetések, erőszakos térítések, antiszemitizmus jellemezték.

2017. okt. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

#10

Amíg nektek is könnyebb kiállni a liberálisok, a feministák meg a LIDL sajt csomagolása ellen, mint Kim Dzsongun, az Iszlám Állam meg az afrikai diktátorok ellen, addig nem nagyon kérhetsz számon...

2017. okt. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!