Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt hiszem, rájöttem mi...

Azt hiszem, rájöttem mi okozza országon belül a gazdasági eltéréseket. Megérdemlek egy Nobel díjat?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 4. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nobel nem szerette a gyűlölködőket, a butákat még kevésbé, ezért e célra nem alapított díjat. Sajnáljuk - idézet a Nobel Bizottság leveléből.
2017. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
trólkérdés.
2017. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Jó tudni, hogy nálunk Csongrád megyében azért alacsonyak a bérek, mert kevés a cigány!

Elvégre mindig meg vagyok itt győzve , hogy Borsodban akkora a jólét, hogy a Hell-nél meg a Bosch-nál már félmillát keres a portás is, hát mi itt Csongrádban diplomával nem kapunk ennyit, de megvan a megoldás, romákat kell tömegével hozni, és minden rendben lesz, eljön az aranykor.

2017. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Ja hogy a cigányok. Én meg már kezdtem azt hinni hogy a korrupció, mértéktelen lopás, túlárazások, hanyag munka, rossz gazdaságpolitika, rossz oktatás politika, fiatalok és külföldi munkáltatók, multik elüldözése, stb...

Basszus, jó hogy felvilágosítottál, CSAK és kizárólag a cigányok tehetnek róla. Köszi hogy jöttél, én két Nobel-díjat is adok neked.

2017. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csongrád és Békés megye kivételével mindenhol alátámasztják az adatok a feltételezésemet.
2017. nov. 4. 16:57
 6/9 anonim válasza:
85%
Ez nem az ok. Következmèny.
2017. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Csongrád és Békés megye kivételével mindenhol alátámasztják az adatok a feltételezésemet."


Semmilyen feltételezést nem írtál le, szóval nem létező dolgot nehéz alátámasztani.

2017. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ez a fő ok,de azèrt lehet,hogy van egy kis köze hozzá...
2017. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Annyi azonban abszolút bizonyos, hogy a kérdező egy oka annak, hogy ez az ország igen jelentős előrehaladást tud felmutatni a sötétség felé való menetelésben.
2017. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!