Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is az emberek...

Szerintetek is az emberek többsége inkább konzervatív vagy jobboldali és ezek az ultra progresszív balosok akik totál túltolják a PC-t meg a fehér emberek szidását (1) csak egy hangos kisebbséget alkotnak?

Figyelt kérdés
(1) itthon nincsenek róla hírek, de a nyugati sajtóban elég keményen tolják, hogy milyen szr emberek a fehérek, hogy finoman fogalmazzak (tele van a twitter is ilyennel valamint pár nagyobb hírportálon is láttam már ilyet megjelenni)
2017. dec. 18. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
szerintem a legtöbb ember véleménye nem skatulyázható be egyértelműen e jobb se baloldalinak, hanem inkább vegyes (bizonyos kérdésekben balos, bizonyosakban meg jobbos), pont olyan párt amivel tökéletesen egyetértene viszont az esetek többségében nincsen, így kénytelen kompromisszumot kötni, és ez a kompromisszum általában azt az oldalt jelenti, amelyik közelebb áll az egyén saját véleményéhez, vagy fontosabb kérdésekben áll közel az egyén véleményéhez, ami mostanában a legtöbbeknél a jobboldal. (A "baloldal" úgy általában mostanában nagyon messze került a józan gondolkodástól.)
2017. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

"Szerintetek is az emberek többsége inkább konzervatív vagy jobboldali"


Szerintem a városiak többsége liberális, a falusiak többsége pedig konzervatív (társadalmilag).


"és ezek az ultra progresszív balosok akik totál túltolják a PC-t meg a fehér emberek szidását (1) csak egy hangos kisebbséget alkotnak?"


Szerintem ezek az emberek egy rendkívül halk kisebbséget alkotnak. Én követek több tucat baloldali és liberális embert, weboldalt, stb. És vagy háromszor életemben előfordult, hogy felkaptam a fejemet, hogy tényleg valami fehér ellenes vagy férfi ellenes megnyilvánulás. De elmész egy velük ellentétes "anti-SJW" oldalra (ez egyáltalán nem jelent jobboldalit), és ott van kigyűjtve az összes eset, és az összeset elismétlik ezer billiószor billiószor billiószor. Nem az ultra balosok a hangosak, hanem az ultra jobbosoknak az a hobbija, hogy átrágják magukat több ezer óra anyagon, hogy megtalálják benne azt a 15 másodpercet, amiről aztán 6 videót gyártanak hogy mekkora hülyeség.

2017. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Igen, kérdező.

Semmi más nincs is a világon, csak ez a két csoport.

Az emberek többsége ki akar irtani mindenkit, aki nem fehér és van egy hangos kisebbség, aki pedig a fehéreket akarja.

Ez teljesen így van. Igazad van. Te egy nagyon okos kisfiú vagy.

2017. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiába vagy 54 százalékos :)
2017. dec. 18. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem nagyon van jobboldali vagy konzervatív, 95%-uk csak kádárista, aki nem akarja magát komcsinak nevezni, mert az lejáratódott. A PC-sek pedig mindenhol egy hangos, és dúsgazdag kisebbség.
2017. dec. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már megint a tipikus "fekete-fehér oldal" látásmód. Nem bőrszínre gondolok, hanem hogy a baloldaliak szerint a jobboldali nacionalista konzervatívok ártanak, szerinted és jobboldaliak szerint meg a baloldali liberálisok.

A világ nem fekete és fehér. Nem lehet az embereket két csoportra osztani bal- és jobboldal alapján. Vannak a társadalomnak hasznos és kevésbé hasznos ( vagy egyenesen káros ) tagjai, mind bal-, mind jobboldalról. Lehet egy jobboldali is liberális és hasznos tagja a társadalomnak vagy épp lehet kártékony is. Ugyanígy baloldali is lehet nacionalista, a kettő egyáltalán nem zárja ki egymást.

De most jön a meglepetés, bal- és jobboldaltól függetlenül lehet egy nacionalista liberális, de akár globalista is. Erre nem számítottál, mi?

És pont ezek miatt nem lehet azt mondani hogy "az emberek többsége konzervatív jobboldali és csak hangos kisebbség a baloldal". És ezt fordítva se lehet kijelenteni.

2017. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minél szélsőségesebb egy vélemény, annál kevesebben vallják.

A túltolt PC, "ultraprogresszív tanok", genderizmus, safe place és egyebek szélsőséges ideológiák. Tehát ↑

2017. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!