Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Adolf Hitlernek miért ennyire...

Adolf Hitlernek miért ennyire nyomasztóan negatív a megítélése? Számolgattam osztottam szoroztam, és Hitler nincs benne a top 3 tömeggyilkosba. Szigorú matematika alapján persze.

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 11:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%

Mert egy elmebeteg tömegmészáros volt, aki több tízmillió ember haláláért és az európai kontinens teljes romba döntéséért felelős.

Ezért.

2018. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%

Sok filmet csinálnak a második vh-s Németországgal kapcsolatban így amik miatta történtek jobban benne vannak a köztudatban, míg a történelem más szörnyűségei kisebb jelentőséget kapnak filmek terén.

Azonkívül az emberek szeretik a rémtörténeteket, minél nagyobbat hazudsz annál jobban el akarják hinni.

2018. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Sulek Péter ***** válasza:
62%

Sok rossz dolgot csinált,ezért negatív a megítélése.

Attól,hogy nincs benne a top 3 tömeggyilkosban,attól még,hogy voltam tőle sokkal rosszabbak,még nem lesz jó.

2018. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%

"Számolgattam osztottam szoroztam, és Hitler nincs benne a top 3 tömeggyilkosba. Szigorú matematika alapján persze."


Okos vagy.

2018. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Sulek Péter ***** válasza:
57%
Kapásból probléma,hogy tömeggyilkosokhoz hasonlítják.
2018. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 hájaaa ***** válasza:
30%
Talán mert ő fejlesztette tökélyre a tömeggyilkos ipari gépezetet. A saját katonáitól elvárta h haláláig tartsák a frontot mikor mindenki tudta h semmi esély megtartani. Minden "másféle" embert megkülönböztetett vagy kivégeztetett. Akkor sem voltál biztonságban ha kollaboráltál vele, mert egy rossz szó és vitt a gestapo.
2018. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

Európában értelemszerűen negatívabb a megítélése, mint Kínában, akik a japánokat utálják a mai napig.


Te kit utálnál jobban? Kovács Bencét, akit megölte anyádat, vagy Lu Csüant, aki végzett Vu-hsziával és Csan Lüajjal? Na ugye.

2018. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert elvesztette a háborút. Ha nyer akkor ő írja a történelmet, amiben orosz tömeggyilkosokról és angol kegyetlenkedőkről tanulnánk.
2018. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert Hitler azok ellen emelte fel a szavát akiknek volt befolyásuk őt démonizálni. Senki nem említi meg, hogy a Japánok 100 millió kínait irtottak vegyi fegyverekkel
2018. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

A győztesek írják a történelmet.


Ezért nem forgatnak oscar-díjas filmeket a kommunizmus rémtetteiről vagy a 25 millió emberről, akik a gulágon végezték.

2018. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!