Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem kéne feloszlatni a globáli...

Nem kéne feloszlatni a globális internetet régiókra, amik között nincsen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyen javaslatokról. Első lépésként például az amerikai internetet leválasztanánk az európaitól. Az amerikaiak nem mérgeznék többé így az európai fiatalok elméjét, és az NSA, FBI nem kémkedne utánunk.


Ezek után felosztanánk az európai internetet aszerint, hogy ki hova tartozott 1990 előtt. Mi például az oroszokkal lennénk egy hálózaton, az osztrákok a franciákkal.


Mindenhol kialakulhatna saját kultúra, értékrend és oldalak (pl. Amerikában Facebook, nálunk, oroszoknál Vkontakte).


Mit szóltok az ötlethez?



2018. jan. 16. 03:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt szólom, hogy ez faxság.
2018. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Vazul1972 ***** válasza:
100%
Nem, az internetben épp az a jó, hogy globális. Amúgy sem lenne kedvem, megint a "keleti blokkhoz" tartozni.
2018. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem minősítem a felvetésed, az előttem szólók megtették. Szóval te szívesen élnél Magyarországon, ahol amikor bekapcsolod a radiót, orosz dal; bekapcsolod a tévékészüléket, orosz filmek. Bemész a boltba és egyfajta fogkrém, egyfajta mosópor...
2018. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!