Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka Románia gyors...

Mi lehet az oka Románia gyors ütemű fejlődésének?

Figyelt kérdés

Kétlem, hogy a kevesebb korrupció.

[link]

[link]


2018. jan. 18. 21:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
A múltkor láttam kint 10 év alattinak kinéző koldus gyereket, és alig pubertás korú kislányt, aki szexet ajánlott nekem, valamint egy olyan férfit, akit a felesége vitt a vállán, mert nem voltak meg a lábai. Ez ám a fejlődés...
2018. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
32%
A magyar gazdaság szemmel láthatóan dübörög - de csak az M1-es statisztikák szerint....:DD
2018. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
3%

[link]


és mielőtt reagálnál hogy fúj origó, ez nem kamuhír :D

2018. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Nekem több ismerősöm is Romániába jár át dolgozni. Csodálkoztam is, hogy minek, de elmesélték, hogy az adott munkájukért jobb fizetést kapnak az itthoni Pesti fizetéseknél is. Én se hittem el, de megmutatta az elszámot és bizony tényleg jól fizetnek neki. Ez persze nem azt jelenti, hogy egész Romániára ez igaz, de azért ne felejtsük el, hogy Románia egy jó nagy ország, így hát több a gazdaságilag fejletlen területe is. Attól, ha valaki lát egy nyomortelepet, az még nem jelent semmit, mert az minden országban van. A nagyobb városaiban kéne szétnézni pl. Bucharest....
2018. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%
Nem ők fejlődnek gyors ütemben, mi zuhanunk lefelé ilyen sebességgel...a fejlődés is, mint a mozgás, viszonylagos.
2018. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
13%

"A magyar gazdaság szemmel láthatóan dübörög"


Ah! Mostmár értem, hogy errefelé miért nem veszem észre, mert a növekedést azt látni szoktuk, a dübörgést meg hallani. Holnaptól én is megpróbálok a szememmel hallani és a fülemmel látni, és hátha meglátom a dübörgést, aztán vagy sikerül és én leszek a magyar gazdaság Daredevilje vagy majd a traumatológián találkozok a fideszesekkel, akik szintén megpróbálták.

2018. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
19%
Az sokat segített, hogy nem volt magas eladósodottásguk, kevesebb kamatot kell fizetniük. A Renault pedig egy egész jó márkát csinált a Daciából. Az, hogy a korrupció (főleg ahogy azt egyesek kiterjesztően értelmezik) lassítaná a gazdasági növekedést, pedig inkább elmélet, mint valóság. A valóság inkább az, hogy a legelmaradottabb régiónak elvileg könnyebb nagyobb fejlődési ütemet produkálnia, és kétségtelenül Románia és Bulgária a legelmaradottabb régió most az EU-ban.
2018. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
10%

Semmi.


Egy nagy kamu az egész, a prolik meg benyelik, aztán ismételgetik! :P Mert ezek nem jártak még ott az biztos.

2018. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
6%
2018. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
7%
#10 Belenéztem ebbe a csodálatos pestrisracok.hu oldalba amit linkeltél és egyszerűen borzalmas. Az oda kommentelők nem hiszem el, hogy komolyan is gondolják amiket írnak, biztos kapnak egy kis havi mellékest érte a fidesztől, mert annyi hülyeséget épeszű emberek nem hordanának össze. Láttam már több ehhez hasonló jobboldali oldalt, de ez mindnek a legalja. Színvonalnak nem nevezném.
2018. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!